Szovjet cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #50448 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Neki fogtam ennek az ágnak is,második csatának nem is rossz :P Elégé piromániás egy hajó :evil: bár szeszélyes a sebzése :blink: A végére már annyira idegesítő"szúnyog"voltam hogy koncentrált tűzet kértek rám :evil: Azt hiszem egy darabig elmókázok vele :cheer:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50453 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Jaszon írta: Neki fogtam ennek az ágnak is,második csatának nem is rossz :P Elégé piromániás egy hajó :evil: bár szeszélyes a sebzése :blink: A végére már annyira idegesítő"szúnyog"voltam hogy koncentrált tűzet kértek rám :evil: Azt hiszem egy darabig elmókázok vele :cheer:






és ezt az érzést csak fokozni fogják a következő hajók.főleg a t6-t7 én is ott lettem piromániás :evil: :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50613 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Hát igen az érzés fokozódik :P Kár hogy nem a 180 mm-es ütegek maradtak csak a 152 mm :( de a tűzgyorsasága meggyőző ;) A spoter repcsi meg kifejezetten tetszik hogy kb 20 km-es távról gyújtogat,mire rájön honnan jött az"áldás"már nem is látszom,ha még is,akkor se nagyon lőnek rám vissza :whistle:



Ja,és még valami:nincs valakinek rontásűző ötlete?Mert a"roller"már unalmas :S :sick:
Meg az se nagy élvezet ha négyen lövik a"tatomat"(tudom süllyedjek elsőnek és nem lesz ilyen gondom :whistle: )
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51245 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Shchors :cheer: Lassan szokjuk egymást bár a hugica fordulékonyabb,fürgébb volt.És ez valahogy kevésbé gyújt :ohmy:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51603 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Lassan nyugdíjazom,szép volt,jó nem volt :lol: 5k xp és meg lesz a Chapayev :woohoo: Remélem jobb ladik lesz mert ez nem igazán lett a szívem csücske :whistle: Bár most megtáltosodott lehet érzi a vesztét ;)




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51605 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Jaszon írta: Lassan nyugdíjazom,szép volt,jó nem volt :lol: 5k xp és meg lesz a Chapayev :woohoo: Remélem jobb ladik lesz mert ez nem igazán lett a szívem csücske :whistle: Bár most megtáltosodott lehet érzi a vesztét ;)






Chapayev nekem ellenként csemeg általában, Hipper is szépen citadellázza... Roon meg pláne. :whistle: :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.