Szovjet cirkálók

Több
5 éve 11 hónapja #52604 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
... neked magas belátni, hogy számomra esetleg jobb, ha biztos információm van arról a +1 kilométerről, ami még a radarom hatókörébe ér, mint randomra ellőni, aztán vagy benne volt a valaki, vagy nem, akkor az a te dolgod. Nem csalk egy variációval lehet használni a hajókat többségében. hanem igen soknál lehet kombinálni dolgokat... Vagy megint újat mondtam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52605 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
A bölcsebb elengedi a témát... melyiktek lesz az? Köszönöm!


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52606 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

ledgeri írta: ... neked magas belátni, hogy számomra esetleg jobb, ha biztos információm van arról a +1 kilométerről, ami még a radarom hatókörébe ér, mint randomra ellőni, aztán vagy benne volt a valaki, vagy nem, akkor az a te dolgod. Nem csalk egy variációval lehet használni a hajókat többségében. hanem igen soknál lehet kombinálni dolgokat... Vagy megint újat mondtam?



Tehát te inkább rohangálsz akkora vagy nagyobb spot távval mint a radartávod ahelyett, hogy mondjuk 2-3 kilométerrel kevesebbről látnának meg..... :lol: Azt meg hogy miért kéne "randomra" elnyomni a radart nem is értem..
Nincs is azzal baj ha az ember cserélgeti a modulokat/ kapitányokat amíg azt értelmesen teszi, de szerintem hagyjuk is a témát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52608 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Egy kis Shchors... :)





Szete és Biga közreműködésével... ;)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52610 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Szete58 írta: A bölcsebb elengedi a témát... melyiktek lesz az? Köszönöm!


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.



És ugyan miért ne beszélhetnék meg? Ez egy fórum, vagy mi..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52617 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

bontottcsirke írta:

ledgeri írta: ... neked magas belátni, hogy számomra esetleg jobb, ha biztos információm van arról a +1 kilométerről, ami még a radarom hatókörébe ér, mint randomra ellőni, aztán vagy benne volt a valaki, vagy nem, akkor az a te dolgod. Nem csalk egy variációval lehet használni a hajókat többségében. hanem igen soknál lehet kombinálni dolgokat... Vagy megint újat mondtam?



Tehát te inkább rohangálsz akkora vagy nagyobb spot távval mint a radartávod ahelyett, hogy mondjuk 2-3 kilométerrel kevesebbről látnának meg..... :lol: Azt meg hogy miért kéne "randomra" elnyomni a radart nem is értem..
Nincs is azzal baj ha az ember cserélgeti a modulokat/ kapitányokat amíg azt értelmesen teszi, de szerintem hagyjuk is a témát.

Chapayev esetében igen, de az csak 1 km, és többet ér számomra az infó, amit a detected nyújt, mint az az 1 km-es "hú most nem látnak meg". Majd próbáld ki ezt a szentségtörést!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.