Brit cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja #42816 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A Neptun érzékeny hajó, számos előnnyel és hátránnyal. Egyrészt a hátrányok, nagyon lassan lassul, kicsi lőtávolság. Előnyök, nagyon jó álca, jó kis füst, nagy tűzgyorsaság, kemény AA szint. Szóval folyamatosan figyelni kell a minimapot, hány romboló van, fel vannak-e villantva. Ha nincs a közeledben romboló, akkor az a tuti, álca határig lopakodni, ott füst, majd szonár. Aki füstben ül mozgás és szonár nélkül, az megérdemli a halált. A Neptun igazi ellensége a romboló vagy cv, és a felfedezés :silly: mert amint villansz és kapsz egy pici fókuszt, hamar merül a csónak.
Érdemes úgy beállni, hogy a füstből hátrafelé tudjunk kimenni, és a füst oszlása előtt skera, full gázzal. Lehetőleg a füst az utolsó pár másodpercben még takarjon.

Szigetek előny, füstöt a sziget mellé, és tüzelni a füstből, vagy a sziget takarásából. Jó pár olyan map van, hogy a sziget alacsonyabb részei mögül te vígan durrogatsz, de aki rád lő, az csak a szigetet lövi :evil:
A torpedókkal bátran harcolni, ha harcolni kell akár cirkálóval, akár csatahajóval, csak szemből, mindig csak szemből... nem sok a páncél, de az ott van elől, na meg kis cél, kis találati esély. Ahogy befordulsz, átmész citadella gyárba az ellenfélnek.

Én most a Moszkvára gyúrtam, ami ki van fejlesztve, már csak guba kell. Még két kilences cirkám van, Neptun és Baltimore... a francia hetesen van.
Szóval komoly a dilemma melyik legyen a következő tizes..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42819 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

GaiusHun írta: Én most a Moszkvára gyúrtam, ami ki van fejlesztve, már csak guba kell. Még két kilences cirkám van, Neptun és Baltimore... a francia hetesen van.
Szóval komoly a dilemma melyik legyen a következő tizes..


egyértelműen a DM.
pont most nézegettem a Neptune kapcsán a statisztikáimat, Yamato/Fridrich, amivel mostanában megyek, 28%-l célzom.

Zao 31%, Neptune 30%, Donskoi 34%, Hindenburg 33%

Moskva 38%, és hát igen, van még egy sniper hajóm, DesMoines 35% :D

ja, és végszónak, az új Ognevoi a legsniperebb hajóm, 51% találattal. hiába no :D
ennyit a statisztikáról B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43115 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Szóval volt az a küldi, hogy legyél top xp, győz és éld túl a csatát... naná, hogy egyszer sem engedte... ha top xp voltam... buktuk a csatát. Az elején a cv nem értette meg, hogy mit jelent ha pl. engem az ellen cv folyamatosan világít... oda is lett a HP-m 70%-a.... a vihar mentett meg. Nem tudtam füstbe lassítani, mert végig tűz alatt voltam.

ui: azért vagyok himpilimpi rózsaszín, mert egy wows majom úgy gondolta, az utolsó pár ezer hp-val rammal lenyúlja előlem azt a hajót, amire full torpedó salvót lőttem (régebbi csata)... hiába írtam neki fordulj barom, kellett a frag... csak közben a célpont előtt elsüllyedt a torpedómtól, ahogyan a célpont is.... amúgy külön élvezet a játékosoknak, ha rózsaszín vagy, neked mennek... és kapod tovább a büntit... inkább nem mondok semmit.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #43122 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Véget ért ez is... Minotaur végre megvásárolva. Edi nem kicsi visszaesés volt a tier7 után de ez olyan volt mint egy 2 szinttel nagyobb fiji amit meg imádtam. Remélhetőleg a minotaurral is tudok hozni valami hasonlót. Végül kicsit visszaesve 53. hely az oldal szerint a szerveren az átlag dmg-t nézve.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, Rallyefan81, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43124 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
FINOM KIS KÉP!!!!

Maxi gratula! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44140 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Apró lépésekkel a nagy cél felé :P vannak vele jó körök, és vannak ...... olyanok. A neptun nem rossz kis hajó, de piszkosul érzékeny és nagyon de nagyon át kell gondolni mit teszünk vele. Itt példának okáért elfejtették, hogy a Neptun nem kevés torpedóval van megáldva :lol: az Izumo úgy döntött szétszed.. az elgondolásban ott volt a hiba, hogy én a sziget egyik felén, ő a másik részén. Nálam volt szonár, és torpedó, nála meg ... meggondolatlanság? Ment is a lecsóba....




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.335 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.