Francia cirkálók

Több
7 éve 3 hete #36422 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Francia cirkálók

VoiceOfTheVoiceless írta: Én csak vettem a fáradtságot srácok, és kigyűjtöttem azt amit találtam. Tier3-ról 8-ról (nem az ami a képen van) és 10-ről nem találtam semmit. A többi létező hajó, csak megkerestem, hogy másnak ne kelljen. Én személy szerint a magasabb tierű hajókat nézem csak általában, és arról ítélek meg egy vonalat. Én BB játékos vagyok, de vártam már olyan jól páncélozott cirkálókat, amikkel lehet a lövést kapni, mint például a Moszkvával. Itt Tier9 biztos ilyen lesz, sőt elvileg 20mm-et jobb is a belt-je a franciának, és gondolom hogy a 10-es is ezt a példát fogja követni, aminek örülök.


T3, Friant osztály elvileg volt (Friant, Chasseloup Laubat, Bugeaud)
A listában az Algerie az utolsó létező hajó, a Charles Martel az Algerie-osztály továbbfejlesztett egyik tagja lett volna (mondjuk érdekes, hogy a Saint Louis és az Henri IV szintén azok).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36424 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Francia cirkálók

SirHiggins írta: T3, Friant osztály elvileg volt (Friant, Chasseloup Laubat, Bugeaud)
A listában az Algerie az utolsó létező hajó, a Charles Martel az Algerie-osztály továbbfejlesztett egyik tagja lett volna (mondjuk érdekes, hogy a Saint Louis és az Henri IV szintén azok).

Friant osztály mindenképp volt, azt eddig is tudtuk, csak linket nem találtam hozzá. Vagyik pontosítok. Nem erölködtem vele, hogy találjak. Az utolsó néhány hajóról pedig sok adat nincs. Néhány képet találtam róluk amiben valóban hasonlóan néznek ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36436 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Ahhoz azért kezdhetünk hozzászokni, hogy cirkálókat meg rombolókat kapunk. Ezek szinte minden országnak voltak ahol tengerpart van. Ellenben csatahajóból még kb 3 ág lesz. Angol, Francia és Olasz..aztán ennyi is volt. Mondjuk lehet megkapjuk prémiumba a Szent István csatahajónkat:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36438 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Állsz egy rekesznyi sörre fogadást, hogy hamarabb lesz benn a játékban a komplett szovjet csatahajó ág, mint a prémium Szent István? :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #36439 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Mondjuk az biztos, hogy addig kotorásznak majd a ruszkik, hogy csak meglesz a csatahajó águk. Nem fogadok, mert veszítenék:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hete #36443 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók

Szete58 írta: Állsz egy rekesznyi sörre fogadást, hogy hamarabb lesz benn a játékban a komplett szovjet csatahajó ág, mint a prémium Szent István? :whistle:

Ezzel mondjuk nem vállaltál túl nagy kockázatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.