Amerikai cirkálók

Több
5 éve 1 hónapja #58499 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
thanks :D
yep, de daily winrate tegnap és ma elfogadhatóbb volt, mint pénteken (kínkeservesen volt 6 bukó 5 győzelemre)

ez az exeter küldsorozat nekem sajna pont nem ideális, mert t6-8-as hajók kellenek, de t9-10-esekkel is kéne játszani. DM-nél 18/40k base xp-nél tartok, erőltetnem kéne, hogy meglegyen biztosan cw-re, hátha kérik (1. győzelemig szoktam játszani egy hajóval általában, aztán váltok, hogy több ágat húzzak egyszerre)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58503 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én elengedtem az exceter küldit. Így is van egy halom hajóm, amivel nem játszok. A másik indok pedig az, amit írtál, hogy más ágakat húzok. Az US BB (Iowa) és CA (Buffalo) , CL (Cleveland) ágak, japán CA (Ibuki). Illetve a Britt BB, CA, francia BB, Német BB (Bismarck), CA (Roon). Szóval nem, nekem nem kell az Exceter. Meg ahol szivesen mocorgok, az a 7-8-9 tier.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59673 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Megnéztem teszt szerveren mi fán terem ez a worcester, csak annyi, hogy ellenfél nagyban lemming volt, a top1 shima meg +200k dmg-et tolt, de a toposok is +100k-ban voltak








hah, egy jó AA, és nem maxos :blush:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60369 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ezért is kár. :) Azt hiszem, ma csak abban a 2 coopban nyertem, amit játszottam. A többi lose. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60595 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Lassan jobban kedvelem mint a "nagy"testvért :P A végére azért meredek lett mert egyedül maradtam 3 enemy ellen :whistle: voltám futás a ring sarkába :whistle:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60712 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ilyen ez a Grunge stílus? :blink: :dry: Másnak is ilyen? Mert kicsit Bleus-os lesz a hangulatom tőle... :(



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.323 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.