Amerikai cirkálók

Több
6 éve 4 hónapja #47415 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

GaiusHun írta: A csata végén lett igazán izgalmas, egyedül :lol: egy Hindenburg és egy Takao ellen, klasszikus T alakzat, én voltam a T hosszanti száron, elől a két toronnyal, előttem keresztben a két cirkáló :evil: :woohoo: tombolt a cita gyár B)


mondanom sem kell, azért 9 és nem 10, mert be volt téve a 10 citás küldetés és csak azért se tudta a nyomorult +1-et megadni...


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47751 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Még mindig jól keres :P Félek ágbontás után már nem lesz ilyen :( De addig jó szórakozás vele hajókázni ;)




És egyetlen torpedó találaton múlott a vereség :pinch:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48334 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na, akciós az NO, megvettem, hogy érdemes felszerelni a drágát? (nem tudom mennyire lesz megtartós, csak az ágváltozás miatt kezdtem bele egyáltalán Xd)

Jól van, KÖSZ MM



stock hajó, 1. meccs, t10





kövi kör, 10k sebzéssel bukó, t9, senki se mozdult a csapatból, engemet meg lövés után felspotoltak és elkezdtek lőni a bb-k....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48339 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Grievous írta: Na, akciós az NO, megvettem, hogy érdemes felszerelni a drágát? (nem tudom mennyire lesz megtartós, csak az ágváltozás miatt kezdtem bele egyáltalán Xd)

Jól van, KÖSZ MM



stock hajó, 1. meccs, t10





kövi kör, 10k sebzéssel bukó, t9, senki se mozdult a csapatból, engemet meg lövés után felspotoltak és elkezdtek lőni a bb-k....


Nekem a kövik vannak fent: Main Battery mod 1, Damage party mod1, AA mod, Steering Gears 1, Concealment 1.

Tegnap vettem meg, ha nem sietek, akkor spóroltam volna vele. Az első benyomásaim vele: mintha erősebb lenne a kasztnija, mint a pepsié volt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48341 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
2. meccsemen nem ezt láttam :D

Amúgy első meccsen a francia CA szépen kapta az AP-t, 3 citadella Xd Most az amcsi AP-k ennyire erősek? Pepsinek is büntető volt a lövege, japán cirkálóim voltak/vannak, valahogy azokkal ezen tierben nem osztottam citadellát emlékeim szerint, pedig hasonló a lőtáv Xd

Repcsit vittél, vagy radart? Felraktam a radart, de gyorsan elfogy Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48352 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Grievous írta: 2. meccsemen nem ezt láttam :D

Amúgy első meccsen a francia CA szépen kapta az AP-t, 3 citadella Xd Most az amcsi AP-k ennyire erősek? Pepsinek is büntető volt a lövege, japán cirkálóim voltak/vannak, valahogy azokkal ezen tierben nem osztottam citadellát emlékeim szerint, pedig hasonló a lőtáv Xd

Repcsit vittél, vagy radart? Felraktam a radart, de gyorsan elfogy Xd


Vacilláltam, hogy radar vagy repcsi, de lebeszéltek a repcsiről,így most radar van fent, az első pár csata alatt nekem eddig bejövő. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.