Prémium cirkálók

Több
6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #52084 Írta: Joci333
Joci333 válaszolt a következő témában: Híro bundlesz

Rallyefan81 írta:

Joci333 írta: Üdv!
:blink: A játékban kijött egy kis ablak, hogy 70-30%-os kupont kaptam. A prémsopban 6 napom van felhasználni ezeket a kuponokat. Mondjuk nem tudom a 12000Ft-os áron mi a 70%-os olcsóság? :sick:


70-30%? :dry:

Ha rámész egy hajóra, ott kéne lennie egy plusz fülnek, hogy aktiválod a kupont. Nem mindenre engedi.


Én a prémshopban a specials fül alatt ezt látom:

Ezek szerint nem mindenki kapott ilyen kupont. :blush:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hete Joci333 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #52088 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ha csak nem akarod valamelyiket most, szerintem hagyd. Ez max most azért jó , mert nem kapni másképp ezeket a hajókat.

Ilyen opciód nincs, ha csak a hajókra mész rá?




Én egy 10%-os kupont kaptam... csak hajóra és zászlókra jó, min 30€ -tól... Hát ezt kenjék a hajukra. :) :whistle: :silly:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hete Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joci333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52089 Írta: Joci333
Joci333 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Rallyefan81 írta: Ha csak nem akarod valamelyiket most, szerintem hagyd. Ez max most azért jó , mert nem kapni másképp ezeket a hajókat.

Ilyen opciód nincs, ha csak a hajókra mész rá?




Én egy 10%-os kupont kaptam... csak hajóra és zászlókra jó, min 30€ -tól... Hát ezt kenjék a hajukra. :) :whistle: :silly:


Üdv!
Csak ez a Híro csomag van. ;) Próbálok racionálisan gondolkodni és az lesz amit írtál. Ha az Atlantán nem 11km-es ágyuk lennének Tier 7-ben hanem 15km-es talán még.... :unsure:
Ehhh...csak egy 8-as pém hajóm lesz pénztermelési céllal. Bárcsak tudnám, hogy melyiket kéne megvenni. :dry:
BTW Mikor lesznek karácsony kaliberű árengedmények? (Győzelem napja vagy tudomisén?)
Ja hátésott az Atago ocsobbér.... kínozzámég nyugottan... :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52090 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én igazán nem ünneprontó akarok lenni,de hacsak nem resetelt acc-ról van szó,akkor ne vegyél 20-30 csatával a hátad mögött tier7-8-as hajót! Pénz keresőnek totálisan értelmetlen,mert nagyságrendekkel több pénzed van,mint amit el tudnál költeni,minimum tirt6-ig.FUN-nak, meg sem neked,és főleg nem a csapattársaidnak nem lesz egy FUN életérzés,mert csak hátráltatod a saját csapatod pár tucatnyi csata tapasztalattal..
Amennyiben benéztem valamit Nálad,akkor elnézést Tőled,de általános véleményként fenntartom !
Totálisan SZVSZ !!! Peace
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, SirHiggins, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52095 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Joci333 írta:
Üdv!
Csak ez a Híro csomag van. ;) Próbálok racionálisan gondolkodni és az lesz amit írtál. Ha az Atlantán nem 11km-es ágyuk lennének Tier 7-ben hanem 15km-es talán még.... :unsure:
Ehhh...csak egy 8-as pém hajóm lesz pénztermelési céllal. Bárcsak tudnám, hogy melyiket kéne megvenni. :dry:
BTW Mikor lesznek karácsony kaliberű árengedmények? (Győzelem napja vagy tudomisén?)
Ja hátésott az Atago ocsobbér.... kínozzámég nyugottan... :sick:


ha pénz kell, akkor Atago.
hátránya, hogy nagyon kell vele tudni játszani. előnye, sok nagyságrenddel könnyebb, mint az Atlanta. utóbbi nincs, de sokat ettem már :)

a 127mm-s ágyú egyébként nem 11km, hanem 11+20%, - 13km körül.
lőhetne persze 28km is elméletileg, nagyjából hasonló lenne a sebzés meccsenként, kicsit több káromkodással esetleg :)
szal nem mondanám jó hajónak, vidámnak vidám ha pont bejön, de jónak erős túlzás...
amit tud, lapul egy sziget mögött, és brutálisan legyilkol minden repülőt,
radar van rajt, álca 9,5km körül, elviekben ez gyilkos rombolóvadászt csináll belőle, a gond ott van, hogy az emberek jobban szeretnek csatahajóra vadászni vele, ahhoz meg sziget kell, hogy ne tudjon visszalőni...

prem hajó egyébként 5-6 tierben nem termel sokkal több pénzt mint a normál, szal ha pénz kell, akkor elsősorban prem acc, utána ha még több kell lehet venni prem hajót is, de inkább nyolcasat...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, llw99, Joci333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52115 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ha kredit kell akkor t8-as hajó jobb választás.Ha szórakozás akkor Atlanta :) Bár vonKurznak igaza van tényleg nem egyszerű vele játszani,de ha ráérez az ember nem lehet megunni :) Az nagy copás,ha nincs sziget,de tier10ben is az bb-vel 5 dd + cv ellen játszani :lol: semmi sem tökéletes :) A 13.3km lőtáv meg bőven elég rá,olyan távolságra csak csatahajót talál el,vagy nagyon bamba cirkálót.Rombolóra meg kötelező vadászni vele:)
Ja amúgy nem fizet a reklámért a wg,de nekem tényleg az egyik kedvenc ladikom :)

Ez egy ma esti karika volt,akadt minden a horogra,csata végén még jött kövér hpval a Cesare,de sajnos nyertünk ponttal.. :angry:


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joci333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.