Prémium cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53335 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kb ezért nem vettem meg egyiket se. Az Iowa se állt kézre, szóval a Missouri nem nagyon csábított. Ráadásul rá ment volna az aranyam is hogy még időben megszerezzem. A Musashi replayeken rém unalmasnak tűnt ahogy egyhelyben áll és félpercenként lő egyet. Nameg nagyon szeretem mint célpontot, gondolom más is így van vele. Ez a Kronshtadt ugyanaz csak pepitában. Legalábbis úgy tűnik eddig. Egy amolyan TOGII csak épp most wows kivitelben. De majd meglátjuk. Nekem inkább kellene egy Scharnhorst mint ez. Vagy egy jó DD.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53336 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
OFF/
Én egy ideje eldöntöttem a WG helytelen hozzáállása miatt a fizető felhasználók és contributorok felé (főleg WoT résznél), hogy nem fogok több pénzt költeni a játékra. Így mindenképp jó ötletnek tartom ezeknek a hajóknak a létét, mert így tényleg különösebb erőfeszítés nélkül, persze rengeteg időbefektetéssel, de megszerezhető egy komoly kreditkereső hajó. Viszont mivel már van egy kiváló pénzkereső hajóm, ezért nálam a "fun factor" az ami a döntő jelen helyzetben. És nem vagyok biztos abban, hogy a jelenlegi kínálat számomra ezt biztosítaná, mert mindkét hajónak vannak komolyabb hiányosságai. Persze nem azt jelenti, hogy rossz hajók lennének, mert nem azok, sőt szintjükben elég komoly erőt képviselnek. Viszont elég könnyű őket átjátszani, illetve eléggé szituáció függő mindkettő. Én örülnék ha nagyobb lenne a választék, mondjuk lennének hasonló könnyűcirkálók, rombolók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53366 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Storm írta:

VoiceOfTheVoiceless írta: 725k free xp-m van. Mi az általános vélemény? Megéri a Kronshtadt?
Missouri-t kipróbáltam haveromnál és nem jött be, ezért annó nem is vettem meg, hanem átugrottam két hajót. Kutuzov elég jól keres, szóval elkapkodni nem akarok semmit. A Mushasi meg annyira nem érdekel, mert van már Yamato-m. Viszont ahogy néztem kicsit sem keres jobban a Kronshtadt mint egy 8-as prémium. Ezért is vagyok nagy dilemmában. :silly:

Missouri keres a legjobban közülük és ezért vették ki a játékból. Kicsit túllőttek a célon.
Igazából azt éri megvenni kredit szempontból, amivel többet tudsz sebezni. Legtöbbet az dob rajta.


Az lehet viszont a Missouri rohadtul el van barmolva, nem sebez és iszonyatosan szórnak a lövései, hiába a szóráscsökkentő modul. Így kis sebzés, kevés lóvé. Nekem mostanában a Musashi adja a tutit illetve ahogy nézegettem, a Kronstadt üti a Missouri credittermelő szintjét és nem kell rekord kört menni vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53367 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Mydgard írta: Az lehet viszont a Missouri rohadtul el van barmolva, nem sebez és iszonyatosan szórnak a lövései, hiába a szóráscsökkentő modul. Így kis sebzés, kevés lóvé. Nekem mostanában a Musashi adja a tutit illetve ahogy nézegettem, a Kronstadt üti a Missouri credittermelő szintjét és nem kell rekord kört menni vele.

"kis sebzés, kevés lóvé" :D
Minden csak nézőpont kérdése. Nekem nagyon jól hozza a kreditet. Minden körben a 100 ezret simán meg lehet vele lőni. Igaz, ez pont egy elég jól sikerült kör, de 150k sebzésnél már durva összegeket lehet kaszálni. És az nem is egy kiemelkedő szám.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53368 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Missouri azért skkal többet keres, a másik kettővel hasonló pénzkeresést elég nehézkes elérni. Pár napja volt egy 1 millás köröm, bukóban, 170k sbezéssel, Missourival biztos ötbbet adott volna hasonló sebzésnél és zászlózás+festéssel.
Nekem Iowam volt, de nem tetszett a lövegek szórása (NC-nél se már).
Kronstadt-tal mai egyik kör:










volt még egy bukó kör, majd egy győztes, 80k sebzéssel, 2 Nagato citadella találattal (+kill), 1 Missouri citadellázással (egyik honfitársunk volt, elég közelről, csak épp túlélte hogy lelopják :dry: ), de csak 500k credit, lehet kifogytam a sárkányos zászlóból...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53380 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Napi szinten megyek a Missourival, horror sebzes nem jon ossze mostansag, gyakran nezem ahogy a salvo lovedekei szep nagy teruleten csobbannak a celpont korul a tengerben. Nekem a Musashi hozza mostansag a 150k+os koroket, 700-800 ezer azzal is megvan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.