Német cirkálók

Több
6 éve 10 hónapja #39526 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A Hindenburg messzire harcol jól! Közelharccal nincsen gond de csak akkor ha ketten vagytok ha már többen vannak és több oldalra is védekezni és támadni kell ott már lehetnek gondok vele. Elárulom ott pl a Moszkva sem ideális ha sikerül azt is oldalba verni eldobja magát az a hajó is. Én mindkét hajóval nagy távolságról harcolok és ott bizony kegyetlen mindkét hajó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39568 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nagyon nem megy nekem ez a Hindenburg, feleakkora sebzést megyek vele, mint a Roon-al. :(
Mintha gyújtani se gyújtana olyan jól, középtávon meg hamar szétlőnek...
Pedig vártam nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39571 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Pi...ába ba...meg







az edigi legjobb eredményem persze bukta.Sajna az Iowával valo összecsapás után alig maradt hp-m és igy könyen kilötek .BigaC 53k tüzsebzés. :evil:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39578 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

BigaC írta: Nagyon nem megy nekem ez a Hindenburg, feleakkora sebzést megyek vele, mint a Roon-al. :(
Mintha gyújtani se gyújtana olyan jól, középtávon meg hamar szétlőnek...
Pedig vártam nagyon.


ma próbáld újra :)

Increased the armour penetration capability of HE shells for the following cruisers: Karlsruhe, Königsberg, Nürnberg, Yorck, Admiral Hipper, Prinz Eugen, Roon and Hindenburg. Now, HE shell penetration values calculate as 1/4 of a shell’s caliber (against 1/6 of shell caliber in version 0.6.5).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39595 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Ez a Hindenburg egy rakás szar. Egyetlen hajót sem sikerült vele még csak elsüllyesztenem se.
Fogalmam sincs, hogy mentek vele 100-200K-s köröket, nekem egy szalvó sebez vagy 500-600 dmg-t, tökmindegy, HE vagy AP. Ennél a Roon egy klasszissal jobb volt, 7K-kat is sebeztem vele BB-be. Ezzel komolyan még 1000 felett egyszer sem sebeztem!
(az előző meccsen 180 találatom volt, ebből 50K dmg!)

Ja és kaptam egy detonation-t is, már nem is emlékszem, mikor kaptam utoljára, a X-es Hindenburg meg felrobban...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39598 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Biga meg kell tanulni játszani vele és mint már ezerszer elmondtam nem rohanni előre hogy aztán jól kilőjenek már a játék elején. A Hindeburgal nagy távon kell harcolni akkor van időd kimanőverezni az ellenséges lövéseket de ha be rohansz egy adok-kapokba ahol többen is téged fognak lőni ott megfogod kapni ami jár a citadelt akár többet is!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Kzoli által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.