Német cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #42522 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók

GaiusHun írta: Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)


Igen, ez a legjobb kifejezés, hogy egy jó kompromisszum a hajó, nehéz vele rossz kört menni, ha kicsit is figyel az ember. A Des Moines is atom, de kicsit agresszívabb játékstílust igényel. Zao-m még nincs, arról még nem tudok nyilatkozni, de ő mintha a gyújtogatásban lenne király, persze a Hindenburg se marad el sokkal mögötte. Bár a DM HE-nek kisebb a tűzgyújtási rátája, de a DPM miatt összességében mégis sok tüzet el lehet vele érni - igaz, a DM akkor érzi magát elemében ha szinte bármit közelről oldalt fordulva talál. (a lassú lövedék miatt távolról úgysem találod el jobbára alaptalan, lassan mozgó, álló, tolató BB-ket lőtáv határáról is lehet lőni, és a brutál DPM-el alázni - ilyenkor a lövéskor már 2 korábbi szalvó van a levegőben... :) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42526 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én csak T8-nál tartok a német cirkáló ágon, de nehezen haladok vele, még nem igazán látom hogy mire is jó ez a csónak. Valahogy sem az AP, sem a HE nem átütő erejű (hehe) A Hindit tesztszerveren próbáltam, ott elég meggyőző volt, valószínűleg távoli HE szórásra fogom használni ha egyszer eljutok odáig...

Kíváncsi leszek, hogy a DM-hez képest milyen, mert a DM-mel tényleg közel kell menni és oldalba csapkodni a kollégákat; tegnap nagyon akarták a véremet, meg is kapták de előtte beugrott 14 citadella nekik.

BigaC írta:

GaiusHun írta: Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)


Igen, ez a legjobb kifejezés, hogy egy jó kompromisszum a hajó, nehéz vele rossz kört menni, ha kicsit is figyel az ember. A Des Moines is atom, de kicsit agresszívabb játékstílust igényel. Zao-m még nincs, arról még nem tudok nyilatkozni, de ő mintha a gyújtogatásban lenne király, persze a Hindenburg se marad el sokkal mögötte. Bár a DM HE-nek kisebb a tűzgyújtási rátája, de a DPM miatt összességében mégis sok tüzet el lehet vele érni - igaz, a DM akkor érzi magát elemében ha szinte bármit közelről oldalt fordulva talál. (a lassú lövedék miatt távolról úgysem találod el jobbára alaptalan, lassan mozgó, álló, tolató BB-ket lőtáv határáról is lehet lőni, és a brutál DPM-el alázni - ilyenkor a lövéskor már 2 korábbi szalvó van a levegőben... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42551 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

GaiusHun írta: Úgy vélem a jelenlegi tapasztalatok alapján, hogy 10. tierben a cirkálók királya a Hindenburg :silly: ez nem volt nagy kör, de a Yamamoto küldetés 1. szakaszának majdnem teljes kivitelezője a Hindi :love:
Mozgékonyság, páncélzat, tűzerő, lőtávolság harmonikus egyvelege. Amit még észrevettem :woohoo: ha egy csatahajós meglát egy Hindit vagy egy ZAo-t, azonnal tűz alá veszik :lol: mert ha nem, ő hal tűz által :evil: Átlagos kör és küldi befejezés ;)



Taskentre mondjuk nem annyira jo ugye ;)

de lássuk csak. van 92 meccsed tizes cirkálóval, Zaoval sebeztél 110k-t átlagosan, Hindivel 87k-t ;) aztán láttál még Donskoi-t, meg Neptunt ;)

Minotaurt nemtom mennyire kulonbozik a kilencestől, de a Donskoi/Moskva ég és fold. annyival nagyobb a Moskva mindennél, olyan az álcája, mint a Yamatonak :)

és ezzel párhuzamosan annyira pontos és gyors ágyúja van neki, mint egyetlen másik hajónak sem.

Oceáni pályán nehezen képzelhető el, hogy bárki érdemben konkurenciája lenne. talán a Zao....
és amekkora megdöbbenés volt nekem, hogy a Zao 12-13km-ről rendszeresen 10 találatot tud/salvo, most ugyanolyan meghökkenve nézem, hogy a Moskva 14-15km-ről ér el találatokat bármilyen rombolón. nem ijesztgetésnek lövök 15km-re, hanem mert sebezni akarok, és rendszeresen sikerul is.
rombolón bakker...

közelharcban ugye a DM ver meg bármit bármikor, és a Hindi bár mindenre jó egy kicsit, valójában semmire sem jó igazából.

torpedó... az meg nem is igazán közelharc, inkább csak a nemes bosszú kategóriája, ebben a Hindi tényleg király, csak közben ő is belehal sajnos.
eleve, ez a lerohanás dolog magas tierben messze túl van misztifikálva, sokkal többen próbákoznak vele, mint amennyinek valójában sikerül. azt gondoltam, a Moskvan hiányozni fog, de valójában nem motiváll olyan hibára, amit a Hindivel gyakran elkövettem, hogy odamegyek, és széttorpedózom.
ilyenkor ugye vagy az van, hogy oda se érek, és agyonlőnek, vagy az, hogy mire odaérek, agyonlövöm a célpontot, és ha le is torpedózom, sebzek vele 3k-t...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42555 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A Yamamoto küldi miatt többet megyek a Hindivel, és emelkedik vele a sebzési átlagom, az utóbbi pár csatában már rendszeresen 100K k körül és fölött van :woohoo: ez olyan mint a szex, ha van gyakorlat van eredmény is :evil: , a Zao-val nincs annyi csatám ... egyszerűen csak így érzem :love: :whistle: :woohoo: :lol: a Moszkva pár nap múlva lesz meg.... arról még nincs infóm...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42556 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A moszkva egy teljes más kategória lesz, az nem cirkáló és nem csata hajó de nagyon nagy élvezet vele játszani. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42728 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Örömmel jelentem, hogy a Hindenburg cirkálóval átléptem a 200K határt, innentől következő cél a 220K határ :evil:
De előtte, ugyi volt az a feladat, hogy sebezz 150K, győzz és éld túl a csatát, na ez volt az a küldi, amit csak cv-vel tudtam megcsinálni, mert cirkálóval rohadtul nem engedte az rng.

Itt még reménykedtem, hogy máskor gond nélkül megy... de nem ment.


Na itt adtam fel, full retard csapat, a végén már én is idegből játszottam, és ez miatt sajnos hoztam egy rossz döntés, ha balra fordulok, elkapom a Moszkvát és a Lexit (valszeg meg lett volna a 220-230k sebzés), de jobbra fordultam és maradék 4-5K hp-mal kinyírtam egy majdnem full hp-s Hindenburgot. A saját cv-k balfasz volt, Shokakuval volt szemben egy striker Lexington ellen, még sem tudta blokkolni, és a végén a döntő pillanatban felgyújtott a Lexi, mert a marha cv sem nem védett, sem nem spottolt. Engem meg végig világított az ellen cv.. ennyi... amúgy kevesebbet is gyújtottam... szóval ez a csata már az elejétől úgy volt megírva...bukni kell....





Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, vonKurz, Mydgard, llw99, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.