Német cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44545 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nekem jó így :

Aki meg közel akar menni menjen, én távolról elgyújtogatok. :P
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44546 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Mydgard írta: Nalam is lotav + vadasz van, de az official forumon sok okos azt tolja, hogy jobb a gyorsitas es 12-15 km re kell menni. Szerintem az nem egy eletbiztositas, bar teny hogy eleg troll armorja van most a Hindinek. Es meg valami bar nem kapcsolodik, a nemet hajok kulonoskepp a Hindesz nalam mintha atkozott lenne, oly szopoagon vagyok vele es foleg csak vele. :S


mármint milyen szopóág pontosan ? talán nem talállod vele a lépést ? :)

az a 12-15km, az 18 ugye, pontosabban 17,8km.
Zaon kívül nem látom értelmét a lőtávnövelésnek, és ott is vannak megingásaim :) pont azt tudom mondani, mint az amerikainál, hogy 17,8-20,6km-ről mekkora arányát harcolod a csatáidnak ?
rengeteg sziget van, és akármilyen jól is lősz, de minél messzebb vagy, annál gyengébb az okozott kár.
más szóval az a lehetőség, hogy tudsz lőni 18-20km között, azzal jár, hogy 10%-l lősz kevesebbet 18km alatt... aki szeret, és tud nagyon messziről sniperkedni, meg még incoming fire alertet se használl, (ugye ugye :)) annak talán kár bejönni 16-17km-re...

néha hiányzik egyébként Hindivel is ez a lőtáv, de sokkal gyakrabban nem....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #45035 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Ide raktam,mert maximum a 2db teljesen töketlen top tier New Carolina miatt voltam dühös...de a Yorck az jó!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45132 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Srácok a Hindenburgal jónak mondható az átlag sebzésem :silly: és megvallom őszintén a lőtáv növelő létfontosságú a hajóra. Mert minél közelebb vagy, annál biztosabb hogy szétcsapnak, minél közelebb vagy, annál rövidebb a becsapódási idő.

Tehát, ha messziről harcolsz, van időd kitérni a rád kilőtt lövedékek elől, nehezebbé teszed a célzást, miközben sorban ontod magadból a sorozatokat. Lehet vele közelharcot vívni, hiszen ott a torpedó, de ezt hagyd meg a végére, eleinte messziről kell hajóvázig égetni mindenkit, utána jöhet a közelharc.

Ez a Hindenburg erőssége. Távolsági harcban emellett értelemszerűen sokkal többet pattint és erősebb a páncélzat.

Saját statisztika:
Csaták: 134 Átlagos sebzés 102,270.29 dmg
Győzelmek: 68 (51%) Legnagyobb sebzés 242,785 dmg
Túlélt csaták 88
Elsüllyesztetthajók: 134
Lelőtt repülők: 475
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45133 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Sajna nem találom, de néztem egy videót a Hindenburgról, hogy mivel neki is turtleback páncélja van, közelharcban meglepően jó a páncél, kevés a citadella, de csak bizonyos távolság ALATT. (hasonlóan a Tirpitz-hez). Montanával durrogtatták a videóban, és paradox módon, ahogy egyre közelebb került, megszűntek a citadellák (volt sebzés, de nem akkorák, mint várható). Persze még én sem teszteltem ezt a gyakorlatban, főleg én is égetek, de elég sok AP killer videó is fent van, majd ilyen oldaláról is le kell tesztelni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45231 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

GaiusHun írta: Srácok a Hindenburgal jónak mondható az átlag sebzésem :silly: és megvallom őszintén a lőtáv növelő létfontosságú a hajóra. Mert minél közelebb vagy, annál biztosabb hogy szétcsapnak, minél közelebb vagy, annál rövidebb a becsapódási idő.

Tehát, ha messziről harcolsz, van időd kitérni a rád kilőtt lövedékek elől, nehezebbé teszed a célzást, miközben sorban ontod magadból a sorozatokat. Lehet vele közelharcot vívni, hiszen ott a torpedó, de ezt hagyd meg a végére, eleinte messziről kell hajóvázig égetni mindenkit, utána jöhet a közelharc.

Ez a Hindenburg erőssége. Távolsági harcban emellett értelemszerűen sokkal többet pattint és erősebb a páncélzat.

Saját statisztika:
Csaták: 134 Átlagos sebzés 102,270.29 dmg
Győzelmek: 68 (51%) Legnagyobb sebzés 242,785 dmg
Túlélt csaták 88
Elsüllyesztetthajók: 134
Lelőtt repülők: 475


de a távolsági harc, az 15-18km, vagy 18-20 ? :) mert előbbi esetben ugye kimondottan káros a lőtávnövelő...

200 csata, DM, 71 000 átlagsebzés, 59% win rate, 1,16 kill/csata
172 csata, Zao, 77 000 átlag, 59 win rate, 1 kill/csata
99 cs. Hindi, 78500 átlag, 54 wr. 1,12 kill
69 cs. Moskva 98 000 58wr, 1,16

minotaur kicsit kilóg a sorból, de az nem is igazán cirkáló, meg csatám is nagyon kevés van vele.

a franciákkal is kevés van,
25 csata, Saint luis, 72 000, 44% wr, 0,8 kill
33 csata, Charles Martel, 63 500, 42% wr.

amelyik hajóval közelebb megyek, ott jóval kevesebb a sebzés, mégis magasabb a győzelmi arányom.
ha te 20%-l többet sebzel nálam, akkor a győzelmi arányod minimum 5%-l magasabbnak kéne legyen.
gyakorlatilag csak szólóban megyek, szakasz nélkül.
sokkal kevesebbet sebzem, de azt valószinűleg nagyobbrészt rombolón meg cirkálón, te meg ha 20km-ről gyújtogatsz, akkor elsősorban csatahajón teszed,

a franciák nagyon papír jószágok, nem lehet velük közel menni.1
a Charles azért is ilyen xar, mert este tudtam menni vele, csak tizesek kozt, ott meg hiaba sebeztem akármennyit, nem rajtam mult a csata. mindenesetre minden másik nyolcas cirkálómnál sokkal töbet sebzek vele, és katasztrófa.... az NO-val 35k átlagsebzéssel tudtam 65 meccsen 62 wr-t, itt meg dupla sebzéssel 42%...

Saint luis kicsit jobb ebből a szempontból, nagyon gyakori a 100k feletti csata, 15-18km-ről próbállok elsődlegesen akcitózni, nyilvánvalóan csatahajókat égetek innen, és 100-120k sebzésekre ad 5-6-k helyezéseket, szóval xp-ben se díjazza különösebben...

PzPuma,
93 meccs Zao, 92500 sebzés, 47% wr 0,96kill
53 meccs Hindi, 100 000 sebzés, 51 wr. 0,89kill
25 meccs DM-l, ez utóbbi elég kevés már, itt a random jobban beleszólhat, mindenesetre 60% wr, 90k sebzés. 1,36kill

nem vagyok meggyőzve egyáltalán róla, hogy érdemes messziről sniperkedni. megnézegetheti mindenki a saját statját néha, és tegye közzé olyan megjegyzéssel pls, hogy alapvetően a nagyon távoli harcban hisz, vagy közelebbről kicsit.
most egy olyan elméletet találtam, hogy aki messziről égeti a csatahajókat, az ugyan számszerűleg sokkal több hp-t sebez, de a cirkálóknak a romboló/egyéb cirkáló elleni harc lenne a fő feladata, emiatt jóval több sebzés is sokkal gyengébb wr-t jelent.

vélemény ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.340 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.