Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 99 vendég és 5 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német cirkálók

Német cirkálók 2 hónapja 1 hete #46490

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 858
Rallyefan81 beküldte:
Üdv Urak! Kifejlesztődött a Yorck. Az lenne a kérdésem, mire számítsak a Nürnberghez képest.
Azt látom, hogy fele olyan lassan tölt. Teljesen felejtsem el az eddigi "sztájlt"?
Nürnberg meghagyós lett. :)

Köszi a válaszokat itt is!

Yorckot (mikor nem volt) nem igazán kedveltem. Jó a lőtávja, de nagyon ívesen szállnak a lövedékek, így elég lassan érnek párszor a célponthoz, úgy kell vele szórakozni (ez a rész nem biztos, tavaly mentem vele), Nürnberghez képest másabb kell valameddig, de megpróbálhatod azt a stílust. Hipper az már kellemes lesz

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: BAGETT, Rallyefan81

Német cirkálók 2 hónapja 1 hete #46651

• metalrobi [HNF]
  • metalrobi profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 63
Én beállok egy szigethez védeni egy pontot, és ami kifér a csövön, HE spam.
Ez a kör az EU szerveren a 27. legjobb sebzés ezzel a vacakkal.

shot-17.11.08_14.02.34-0853.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: PzPuma, vonKurz, BAGETT, Rallyefan81, Mydgard

Német cirkálók 1 hónapja 3 hete #47083

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 82
Utálom a Nürnberget. De most legalább már az ellenség is utálja : D

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 3 hete Írta: BAGETT.
Köszönetet mondtak: Rallyefan81, Mydgard, Jaszon, nwa5000

Német cirkálók 19 órája 45 perce #49389

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1264
Hindenburg,a cirkálók cirkálója :P az első képsorozat egy viharos csatában készült, szó szerint. A szokásos üsd és fuss taktikát alkalmaztam, mikor beállt a vihar. Akkor még a térképen egy Iowa és egy Moszkva volt. Úgy véltem, egy full hp-s Hindenburgnak ez nem gond, még akkor sem ha közelharcra kerül a sor. A probléma ott kezdődött mikor a két hajóból négy lett, egy Moszkva, egy Hindenburg, egy Iowa és egy Tirpitz bukkant fel az esőfüggöny mögül. Akkor úgy véltem, itt a vége, de ha sarokba szorítasz egy vadat, rájössz nagy hibát követtél el. Így voltam én is, nem volt más lehetőség, mint előre. A négy ellenséges hajó pedig szépen sorban el is süllyedt :woohoo: bizonyítva ennek a páratlan cirkálónak a tűzerejét, mozgékonyságát, páncélzatát és túlélő képességét. ui: csak azért éltem túl, mert a Tirpitz kilövésével győztünk, amúgy égtem és süllyedtem :evil: de akkor is, nem tudom, ezt más cirkálóval meg tudtam volna e csinálni.

A következő csatában nem volt vihar :whistle: a csata első két harmadában távolsági harc, utána pedig yolooooo :lol: :silly: be a rombolók és cirkálók, csatahajók soraiba, kitörve a szigetek közül.. Farkas a bárányok között, volt is fejetlenség :woohoo:

Köszönetet mondtak: Sith7, Szete58, Jaszon, nwa5000
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások