Német cirkálók

Több
6 éve 4 hónapja #46490 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Rallyefan81 írta: Üdv Urak! Kifejlesztődött a Yorck. Az lenne a kérdésem, mire számítsak a Nürnberghez képest.
Azt látom, hogy fele olyan lassan tölt. Teljesen felejtsem el az eddigi "sztájlt"?
Nürnberg meghagyós lett. :)

Köszi a válaszokat itt is!


Yorckot (mikor nem volt) nem igazán kedveltem. Jó a lőtávja, de nagyon ívesen szállnak a lövedékek, így elég lassan érnek párszor a célponthoz, úgy kell vele szórakozni (ez a rész nem biztos, tavaly mentem vele), Nürnberghez képest másabb kell valameddig, de megpróbálhatod azt a stílust. Hipper az már kellemes lesz
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #46651 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én beállok egy szigethez védeni egy pontot, és ami kifér a csövön, HE spam.
Ez a kör az EU szerveren a 27. legjobb sebzés ezzel a vacakkal.








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, vonKurz, BAGETT, Rallyefan81, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47083 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Utálom a Nürnberget. De most legalább már az ellenség is utálja : D



Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49389 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hindenburg,a cirkálók cirkálója :P az első képsorozat egy viharos csatában készült, szó szerint. A szokásos üsd és fuss taktikát alkalmaztam, mikor beállt a vihar. Akkor még a térképen egy Iowa és egy Moszkva volt. Úgy véltem, egy full hp-s Hindenburgnak ez nem gond, még akkor sem ha közelharcra kerül a sor. A probléma ott kezdődött mikor a két hajóból négy lett, egy Moszkva, egy Hindenburg, egy Iowa és egy Tirpitz bukkant fel az esőfüggöny mögül. Akkor úgy véltem, itt a vége, de ha sarokba szorítasz egy vadat, rájössz nagy hibát követtél el. Így voltam én is, nem volt más lehetőség, mint előre. A négy ellenséges hajó pedig szépen sorban el is süllyedt :woohoo: bizonyítva ennek a páratlan cirkálónak a tűzerejét, mozgékonyságát, páncélzatát és túlélő képességét. ui: csak azért éltem túl, mert a Tirpitz kilövésével győztünk, amúgy égtem és süllyedtem :evil: de akkor is, nem tudom, ezt más cirkálóval meg tudtam volna e csinálni.






A következő csatában nem volt vihar :whistle: a csata első két harmadában távolsági harc, utána pedig yolooooo :lol: :silly: be a rombolók és cirkálók, csatahajók soraiba, kitörve a szigetek közül.. Farkas a bárányok között, volt is fejetlenség :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, Rallyefan81, Gizmo, Jaszon, Csisz.hu, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49929 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hindenburg a gyufa
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, leopardusz, Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49967 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
csak, hogy nem maradjak ki, igaz nem 200K feletti :)








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Mydgard, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.