Brit csatahajók

Több
6 éve 5 hónapja #46382 Írta: lordtripitz2
lordtripitz2 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
7 óra maratoni "sz****" után (ami alatt értendő 160k xp kifarmolása) ki lett fejlesztve a 10-is. :evil:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46383 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
ha most hiányzik akkor később is fog . Ezek nem valami jól páncélozott cuccok. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46387 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Tudom, hogy nem a páncélzatról híres az ág, a felső tieresek lennének jók hp töltőjük miatt, de én KGV-ig akarok csak menni, ő és Nelson érdekel csak, a többi valahogy hidegen hagy :D (mondtam ezt bismarknál is, oszt a t10-es megvan, ami elég kellemes, elődje már más tészta...)

huh, Bayern + Okt Rev lőtt a 2. meccsem vége felé, mivel látták az oldalamat (vagy az egyiknek mutattam, vagy a másiknak, mert egyik előttem volt, másik tölem balra), így kaptam az áldást Xd a francért nem volt végül gyújtás bayeren 2 salvoból (1 nem átütőm volt csak -.-" )









2. meccsem volt ma vele, elsőről inkább semmit, kidobott a kliens az elején, majd a csapatnál annyit látok ,hogy lemmingek, egyik bázis körül megállnak, majd elhullanak...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46458 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Utolsó csaták Queennel.





Asszem volt egy bukó elsőnek, csak képet nem csináltam.

Érzésre nem rossz a hajó annyira, toronyforgás lassú, de tűrhető, én folyamat HE-vel lőttem jó tanács miatt, egyedül talán az zavart, hogy elgé sok sebzést adtak be mindenfelől lőve.



Drága :love:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46459 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
1. kör



szokásos :dry:

2.



később a 3.



4.




Felraktam a lőtáv növelőt, meg a 4. meccs után a motort, kapitány a 2. meccs végére átképződött. Huh, ezzel hogy kéne játszani igazából? 3. meccsen egy Gnei sé egy Kongou lötte a frontomat, folyamat ment le a hp-m, nincs modulom elől aminek elfogyhatna a hp-ja?
18km-es lőtávval valahogy talán elleszek, repcsinek vadászt raktam fel, jobban kedvelem mint a másik nézetett, zászlókkal együtt most 43% a gyújtást, de 1 pont kéne és lenne3, lehet az megy majd a +2% gyújtásra
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46463 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
A dem. ex-et hagyd. Ilyen értékeknél már mindegy, hogy 43% vagy 45% az esély. Jobban jársz vigilance és BFT-vel vagy superintendent-el.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.