Brit csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #43195 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Neharagudj, nem akartalak megsérteni csak általában a camo nélküli játékosok szoktak a pálya szélén horgászni és lőni a pálya másik végét.

Pont tegnap volt egy olyan csata, ahol egy amagi a pálya széléről lövöldözött én meg jóval előtte egy sziget mögött bújkáltam az atlantámmal. Nagyon felhúzott hogy top tieres csatahajó a pálya szélén horgászik, mert megijedt egy nelsontól. Gondolom nem kell mondanom, hogy nem volt rajta camo. Sajnos én már azonosítom a camo nélkül csatába induló hajókat a rossz játékosokkal, de mindig van kivétel. Az persze egy másik eset, amikor valaki elfelejti felrakni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43198 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Örök kérdés ez a camo, hogy ilyen 3-4%-ért érdemes-e felrakni, ráadásul raktározni se lehet megvételkor, mert leárazáskor esetleg beruháznék én is többre. Ha van, akkor az észlelés/szórás kombó típust használom, de észlelésre mindig próbálok felrakni, főleg romboló, cirkáló esetén, de egyes csatahajókon se ritka, hogy felrakom. A dublonos camo szerintem irreálisan drága, bár pár számomra izzadós hajónál pl. Izumo lehet nem lett volna hülyeség az elején a +XP-s dublonos. Feleannyiért talán megvenném pár hajóra. X-esre meg már nem is nagyon érdemes, hacsak nem 19-es kapitánnyal sok elite XP-t akarsz termelni.
Mondjuk ha gyakran van küldetés, ranked, konténer akkor sok ajándék festés is bepotyog és eltart egy darabig, mire elfogynak..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43199 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Hát igen, a rombolókra elengedhetetlen. Náluk a pár száz méteres különbség is sokat számít, de talán még a cirkálóknál is. Én a csatahajókra főleg azért rakom fel, mert bántja a szememet a rozsdás hajótest, :D de igazából miért ne raknám fel.
Az a 3%-is csak 3%, sose lehet tudni, hogy mikor múlik valami azon a pár száz méteren.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43203 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Storm írta: Az persze egy másik eset, amikor valaki elfelejti felrakni.


Én nem felrakni felejtem el, hanem azzal kihajózni, amelyikre felraktam... :whistle: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43208 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ugyan már, nem bántottál meg! :) Az én hülyeségem miatt meg nehogy vita legyen itt!
Én is ha lehet a tapasztalati pontot és/vagy kreditet is adó álcafestéseket preferálom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43210 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Általában csatahajón van értelme camónak, álcaskillnek, felszerelésnek, mivel ugye 20-25 sec után tűnik el a lövés utáni bünti, a csatahajó meg általában 25-30 sec alatt tölt újra, ezért képes úgy eltűnni az ellen elől, hogy nem veszit a dpmből, a Iowa pl 5 secig sötétben lehet, mielőtt lőhetne, eldöntheti h maradjon még álcázva vagy mehet a tűz. Cirkáló pl már veszit egy v két sorozatot, mig ujra álca alá kerül...
Az a 12.5ös Iowa álca meg elég praktikus, ha valami gyanútlanul bemászik az alá, szépen mehet rá az AP, bármi is legyen az :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.