Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #48511 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta: Nem a vízvonal alatti találattal volt bajom, láttam már olyat, hanem hogy az orrom hegyét ért találatra beadta a citkót. Oldalról jött a skuló, nem szemből, szóval esélytelen, hogy a citadella közelében járt volna. Na az volt az érdekes.

Mennyire oldalról? 45-35 fokos szögben már a torony alatt simán bemegy citadellába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48513 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akkor szerintem a szerver oldalról késve érkező információ lesz a háttérben. A te gépeden korábbi állapotot láttál, mint ami valóban volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48516 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta: Mennyire oldalról? 45-35 fokos szögben már a torony alatt simán bemegy citadellába.


Írtam már előtte, rám lőtt oldalról, lassítottam, elém estek a lövedékek egy kivételével, amelyik az orrom hegyét érte oldalról nagyjából derékszögben. A tornyok közelében sem volt semmi.

Ilyen szerver laggok meg nemigen szoktak lenni normális pinggel, meg mittoménmivel. Gépmmel, netemmel se volt semmi gond. Videókban szoktam látni olyasmiket (lövés, mikor a torony még nem fordult oda, meg ilyenek). De mindegy, tudjuk be ennek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48518 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hasonlo nekem is volt. Kolega rombolo ele lottem, hogy mozduljon mar szpotolni, ne sziget mogott bujkaljon. Csobban is a viz a boven rombolo elott(ami allt) 2 nagy csobbanas volt, erre levett a HPjabol 3k-t. Csak lestem mint a lukinyul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48520 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta: Videókban szoktam látni olyasmiket (lövés, mikor a torony még nem fordult oda, meg ilyenek). De mindegy, tudjuk be ennek.

Az replay bug.

Szerver laggra tippelek én is, mert a hajó orrába csak overpen mehet oldalról.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48523 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta: Szerver laggra tippelek én is, mert a hajó orrába csak overpen mehet oldalról.


Főleg amcsi bb orrába, ahol elvileg egy darab páncél se nagyon van XD
Más: Mit is mondtál, meddig él a 35xp/gold akció? jan2? azon belül tudni pontosan? (nem is értem, ott miért nem írják az akció időtartamát, mint pl a hajóknál)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.