Francia csatahajók

  • Volturius
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 9 hónapja #53934 Írta: Volturius
Volturius válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Jó kis kör az Alsace-szal. Sajnos csak coopban, mivel tegnap megelégelve a folyamatos szivatást az rng részéről, inkább kiléptem pár csatából idő előtt, ezért letiltottak a randomról 23 körre.
De így legalább elővehetem a kevésbé kedvenc hajóimat is...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53938 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
A francot ebbe a wotos francia célzásba, csak azért haltam meg a legvégén, mert egy leanderbe ami 5-6km-re volt, a 8 lövedékből NÉGY OVERPENELTE, EGY LEPATTANT, 3 meg nemtom hova tünt.










Minden hp töltőm elment (skillel van ugye+1 az alaphoz képest, meg prém hp töltő), csapat nagyja lent campelt A-nál, de sikerült valahogy összehoznia a csapatnak, ja, ellen egy indianapolisa afk volt meccs kezdete óta, lehet ez is hozzá tett, meg az, hogy a bismarckot, tirpitzet, leandert fent C-nél feltartotta 2-3 hajónk, én meg közben lementem B-re délről, csak ciklon is lecsapott, meg BALTIMORE-t OLDALRÓL nem tudtam citadellázni, vagy eltalálni, közben egy NewMex is ott volt...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53946 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Beast or beauty... majd kiderül!








Csak tipikus olyan körök jöttek a végén a 9-essel, hogy pl 4 cap-es mapon a hozzám közelebbihez indulok, valaki beírja, hogy "all arra", és még a túlszélső division is átfordul... Erre én vissza.

Vége:

Nesze neked 60%-os winrate a hajóval (ha jól láttam...)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53948 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53977 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Alig kellene xp az Alsacehoz, de MIK EZEK A KÖRÖK?! Komolyan, úgy lövök, ahogy szoktam, és most így a végén TOTÁL nem adja meg...



Itt megadta egy random lövéssel




DE EZ MOST MI?!






4k xp kell még, nem használok free xp-t, kéne másra is majd, de így...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #53983 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Nekem ezek a lövegek kész rejtélyek, komolyan, első kör, C bázisra menő csapat könnyen ver, mert mi öten feltartunk vagy 8-9 hajót, de aztán meghal a C csapat, MITŐL?! És bezzeg sebzek most 100k fölé, mert a lövedékek MOST betalálnak... (mm t7-9)



Következő meccs, A-ra megy kb mindenki, oszt szétvernek minket, megszólalni se tudtam... csodás



Végre győzelem, első lövésre 11k-t küldtem egy Z-46-ba, 1 pen, 3 overpen, ok. Később egy Loyangba lőttem 7k-t 6 overpennel. Később egy füstöt néztem elöttem, mert minot jelezte a radar, hogy ott volt. Láttam ,hogy lőtt onnan valaki, belőttem, Z-46 kill, be is írta, hogy cheater vagyok Xd (ráírtam ,hogy a minot akartam, de az előrébb volt, később 2 citadellával kiszedtem, majd a végén NC-t is cittel szedtem ki.






Egyelőre nem veszem meg, de pihentetem az ágat, mást is elő kéne venni (meg a kapitány is 15 pontos...)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.