CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #57964 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Oh, ismerősöm szólt, hogy nézek át minden hajómat, mert reworknél levették az AA modult 3. slotból és a 6-on van már, fel se tünt ez, mert nemigazán szereltem át meglévő hajót, igaz, ma kettőn nézem, hogy hiányzik a 3-as sloton lévő Xd

Csak meh, most töltésgyorsító helyére rakjam az aa range növelőt? DesMoinnál esetleg, de montananál aminél kell a pontosító modul, mert így is random mit talál el néha (és ez csak 2 hajó, ugye)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57967 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az AA még mindig bugos, van néhány DD, ami olyan AA - t tol, hogy nicns gép, ami túléli, de a DM - re meg rárepülök Lexigtonnal is akár ... de Minotaur megközelíthetetlen
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #57970 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
javaslom megnézni ezt a felvételt.

Igaz, T8 csatában van, de a hatékonyságát érdemes figyelni.

Nem mellesleg, az utolsó 2 percig nem is támad torpedó vető rajjal. Érdekes taktika.

Lexington

Szerk: Közben kipróbáltam ezt a taktikát. Igaz, egy szinttel lejjebb, mert ezt dobta be azonos szintű csatára.

Azt kell mondjam, működő taktikának tűnik. Csak a végén hoztam elő egy raj torpedó vető gépet, de már nem volt rá szükség.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #57977 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Megnéztem
Háát ... érdekes volt ... az elején nem is foglakozott a DD - kel, majd pedig a BB - kel sem. A legmagasabb tier - ű CA - t támadta egyfolytában :S

5 BB is volt a pályán, én tuti azokat támadtam volna, ezt leszámítva szépen lehozta a végén :)

Én sokkal többet használom a torpedósokat, de tény, hogy az US CV ereje a HE bombázó, főleg úgy,hogy szinte minden találata gyújt.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57978 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ööö wtf, Gadjah Majda-val, azzal a hetes PA dd-vel aminek nincs légvédelme, lelőttem 17 GÉPET?!


Jó, nekem az aa rendszer itt felmondta az unalmast Xd

na végre, DM-mel 10-17 repcsit már le tudok lőni, de 5.8kme-s max lőtáv? AFT nincs rajta, de most nerfelték az AA hatótávot, vagy eddig is ilyen kicsi volt?



Meccs: wow, az aztán sok HE bomb Rocket találat, jó tudni, hogy a wowsreplays oldal kicsit bugos e tekintetben.
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57980 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
cv - vel lassan a legjobban a DD légvédelemtől tartok ... egyik másik kegyetlen
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.