CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58263 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az IJN kapitányi skill leosztásra tettem fel képet.

A másik kérdésedet nem értem sajnos.

Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58265 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Meglett a japán T10 cv, de wtf ???

Az utca végéről kell torpedózni ??? :ohmy:
Ki nem kerüli ki ??? :sick:

ez így nem buli ... :S :angry:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58269 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Jó az úgyis. Nem látja, csak sejtése van róla, hol dobtad le a torpedókat. Így kevesebb a gép veszteség. És a másik hordozóval ellentétben, itt keresni kell a jó nagy tömeget. Közéjük távolról és több irányból beszórni a 12 torpedót. Szoktak neki örülni. Többször előfordult, hogy már egy másik rajt elindítottam, amikor még mindig számolta a torpedó találatokat.

Tömegbe azért jó határról beszórni, mert lesz belőle jó nagy kavarodás, meg gondolom anyázás is, hogy ki- kinek ment neki és emiatt nyelte be a torpedókat. Sajnos a szoros közelségnek is van hátulütője.

E mellett gyorsak a bombázók, érdemes rá vigyázni, hogy mind hazatérjen.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58270 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nagyon szépen köszi :)

Csak annyi hogy torpedó bombázókra építeném a hajót :)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58271 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Értem.

Nem kell külön építeni amúgy. Az USA hordozók inkább a bombákban és talán a rakétákban erősebbek, míg az IJN hordozók a torpedókban.

Nagyon fontos megjegyezni, hogy minden esetben fontos szem előtt tartani az egyes gépek felkészítési idejét, előző gép elvesztése esetén. Nehogy túl sok malmozással teljen a játékidő.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58276 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Trucker39 írta: Jó az úgyis. Nem látja, csak sejtése van róla, hol dobtad le a torpedókat. Így kevesebb a gép veszteség. És a másik hordozóval ellentétben, itt keresni kell a jó nagy tömeget. Közéjük távolról és több irányból beszórni a 12 torpedót. Szoktak neki örülni. Többször előfordult, hogy már egy másik rajt elindítottam, amikor még mindig számolta a torpedó találatokat.

Tömegbe azért jó határról beszórni, mert lesz belőle jó nagy kavarodás, meg gondolom anyázás is, hogy ki- kinek ment neki és emiatt nyelte be a torpedókat. Sajnos a szoros közelségnek is van hátulütője.

E mellett gyorsak a bombázók, érdemes rá vigyázni, hogy mind hazatérjen.



értem, csak a Shokaku - val szinte a hajó oldala mellett dobtam le, itt meg messziről kell ... újra kell tanulnom célozni :unsure:

hogyan szórsz be 12 torpedót ?
nálam megvan a +5 torpedó speed, így csak 6,5 km a hatótáv, ha ott elengedem az egyik csomagot, a másik 4 -et éppen csak el tudom engedni ...

nem tetszik ez a fajta torpedózás :huh:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.