CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58379 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
grat, nekem is megvan a kellő mennyiség, de még várakozok a megvételre, most nemigazán kell prémnap (így is van 2 WG láda elrakva)



Most a 3. cv a kérdés, 2500 gold és 150 silver kellene, silvert lehet venni, gold a kérdés...
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58382 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem is most jött össze, meg is vettem, mert felesleges tartogatnom a prémium napokat (nem nagyon érek majd rá játszani a övetkező két hétben).
Viszont egy küldetést sem kaptam a konténerekből (és többet nem is fogok megszerezni), pedig vártam hogy kapjak egy DoY-ost, mivel az már megvan :D
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58386 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Oh, hogy a 4. héten lehet majd átváltani az ezüstöket golddá 1:8-as arányban, i see. Eh, valszeg rip így a t8-as cv...
Utána meg automatikusan átváltoznak golddá 8.2-ben (oh, 3 hét és jönnek a ruszkik? :silly: )
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58394 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ne aggódj, úgy volt kitalálva hogy ígyse-úgyse lehessen ingyen megkapni a nyolcast. 3500 florin kellett volna, és kiszámolták redditen, max 3100-at lehet szerezni az exeteres küldivel és átváltással együtt :whistle: :whistle: a sumákok...

egyéb hírek: shokaku már nem stock és kezd alakulni :woohoo:



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58398 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Meddig lehet gyűjteni még a florinokat ?

A 6 - oshoz kellene még 200 :huh:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58399 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ameddig tart az event, az biztos. Még 2 direktívás rész lesz, aztán jön a 8.2-es peccs.
Az Arsenal-ban a hajóknál írja valahol, hogy meddig lehet megszerezni, ha ráviszed az egeret (emlékeim szerint március 21).
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.