CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58514 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Csak egy kicsit kell tovább lapozni úgy mond az oldalon. 03.14-i csata. Vesztes csata ugyan, de:

Haku 318K damage 2 kill
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58515 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Sith7 írta: 1 percig van ott a védekező raj, és független attól, hogy az éppen irányított rajt visszarendelem a hordozóra , vagy nem. Ezt a védekező rajt nem lehet irányítani

Ha a másik hordozó is odatesz egy ilyen rajt, akkor azok le tudják egymást lőni

Én ha látom, hogy jön az ellen bombázója pl. az egyik BB felé, akkor igyekszem odatenni egy ilyen rajt, és mások is előszeretettel csinálják ezt, így már sokkal nehezebb érdemben találatot bevinni.


Kösz az információt. Ha csak 1 perc azt kivárom. Vagy ha nagyon kell a foglalás, akkor füstben kivárom... Mondjuk annak is meg van a veszélye: Füstre sokszor küldenek torpedókat...
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58516 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az ilyen ott hagyott vadászokat egyszerűen lelövik a rombolók. Nem teljes raj, csak néhány repülőgép, kevés HP-l.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58517 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Trucker39 írta: Csak egy kicsit kell tovább lapozni úgy mond az oldalon. 03.14-i csata. Vesztes csata ugyan, de:

Haku 318K damage 2 kill



na, ez már felkeltette az érdeklődésemet, köszi :)

Munkahelyen nem jön be a fenti oldal, így nem tudom nézegetni, de este ránézek B)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58518 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Közben megnéztem a felvételt.

Több okból is ilyen magas a sebzés:

- gyenge a saját csapat, így van miből úgymond válogatni.
- utolsó hajónak marad a CV, így végig tud sebezni.
- nincs Minotaur az ellenfél csapatában.
- elég lazán közlekednek az ellenfél csatahajói, amit rendesen ki is használ a hordozó.
- szépen beadta neki a citadellákat. Nekem ennyire azért nem osztogatja bőkezűen.


Még egy észrevétel. Láthatólag kezd kialakulni egy másik CV felszereltség ahhoz képest, amit én is preferálok. Ebben a csatában is jól látható, hogy jelentősen vissza van véve a repülőrajok láthatósági távolsága, ami megnehezíti az ellene való védekezést.

Úgy sejtem ezen a hordozón is fel van szerelve a Concealment modul, valamint a kapitányi skill is erre van rá állítva. Beáldozott érte néhány dolgot, de láthatólag használható és igen hatékony ez a konfiguráció.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hete #58519 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Akkor lehet igazán sebezni, ha elhúzódik a csata, nem befoglalnak, és vége van
Ja, és csak 1 cv van oldalanként ... ha 2, az halál
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.