Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #39181 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Kipróbáltam nem rossz. A csaták jók, ami nem jó, hogy véletlenszerűen sorsolja az embereket.
Nem tudom, hogy lehet-e menni csapatban. Lehet? Nem igazán néztem utána csak mentem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39184 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Benign_Wolf33 írta: 7 fős div kell hozzá :silly:


Már csak 5 ember kell hozzá akkor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #39195 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

jkova62 írta: Kipróbáltam nem rossz. A csaták jók, ami nem jó, hogy véletlenszerűen sorsolja az embereket.
Nem tudom, hogy lehet-e menni csapatban. Lehet? Nem igazán néztem utána csak mentem.

Hogy mentél be random emberekkel? Nekem nem engedte, írta, hogy csak div.-ben lehet
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39204 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Elméletileg, kvázi team battle: HA megvagytok 7-en, heten eggyütt, de ha nem, akkor akad töltelék...
Na, egye felene, leszek 6. ha akkor még él a szeró, és fent van a kliens, mikorra összegyűlünk, 24 órával előtte kérnék időpontot B) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39223 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Benign_Wolf33 írta:

jkova62 írta: Kipróbáltam nem rossz. A csaták jók, ami nem jó, hogy véletlenszerűen sorsolja az embereket.
Nem tudom, hogy lehet-e menni csapatban. Lehet? Nem igazán néztem utána csak mentem.

Hogy mentél be random emberekkel? Nekem nem engedte, írta, hogy csak div.-ben lehet


Nem tudom. Mondom kipróbálom, rákattintottam, berakott, 15 sec után már a játékban voltunk. Csak az első kettőn mentem. A konvojos, meg a bázis (több szigeten elhelyezett ágyú) védés, majd foglalás,azt hiszem. Csapat nélkül nem lehet szerintem megcsinálni. Nem nagyon nézegettem, talán majd holnap, mert ma nem jó.
Nem hiszem, hogy két féle változat lenne. Azért érdekes, mert a második résznél, ha kiirtod az ellent, minden féle szörnyűség jön, T6 ellen pl T9 Missu (nálunk kettő is jött) hiába bot nagyon kemény (se lőtáv, se torpi táv) szóval menekülni kell amíg a bot erősítés megjön. Na igen, mire erre rájön az ember 3 szor is kilövik. T5 ben nem szabad elkezdeni csak T6. Ja és cv is kell, nálunk nem volt csak a konvojban (viszont nagyon jók a botok) amúgy is védeni kell a konvojt. Kempelni, csavarogni nem lehet mert véged, aki leszakad, vagy kóborol pillanatok alatt kiszedik. Nekem nagyon tetszett, igazi csapatmunka kell hozzá. Akinek egyből sikerül le a kalappal (az első könnyű, de utána...) Nagyon pörgős, a feladatok menet közben jönnek pl. 60 sec alatt lődd ki az ellen pontosan megnevezett cv-jét, vagy lőjetek ki 2 cirkálót, foglald el a kijelölt pontot, kísérd be a konvojt a kijelölt területbe. Ja és még valami, az ellen botok mindig túlerőben vannak. Mikor kiirtod őket hirtelen két oldalról ismét felbukkannak. Szóval 7 hajó, hajónként legalább 3-4 kill kell a győzelemhez (az elsőnél, utána...). Eddig jutottam. Biztosan ki fogjuk próbálni. Jutalom úgy tudom nincs érte (az élvezet a lényeg).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39250 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Mi is kipróbáltuk egyszerre többen mentünk fel a klánból és még pár idegen légióssal . Ez tökéletes lesz a csapatjáték gyakorlásra ,mert igen jó el vannak találva a botok. Már várom mikor kerül játékba, ja és a kredit is szépen jön ha nyer a csapat .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.