Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46304 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Persze tudom. Most meg csak gorgon nem lett kilőve. Hiába írtam nem radaroztak nem támadták stb. bementem a sűrűjébe, de sajnos elmenekült előlem utána meg már nem láttam és sokan voltak körülöttem. pedig amúgy jók lettünk volna csak 2 embert veszíttetünk.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Tomryx által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46305 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nekem sem nagyon akar összejönni 2 csillagosnál több... Pedig kipróbáltam a filthben rammolást, sikerült kikapnom a Rasputin-t, és a Gorgon-t is egy csatában, de akkor meg a CV-nk nem nagyon akarta használni sem a javítást, sem az eclipse-et...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46311 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Most a speckó láda hogy működik? Minden classal minden winnél kapsz ládát? (emlékszem, h cv lett írva, h nem)


Úgy mint az eddigiek
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46336 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták


Így kell müködnie? Textúra tömörítővel nem tudom mi van, miért csinálja, hogy vörösen villog a füst megjelenésétől, de az fps-em is valamiért leesik 11-re kb mikor vége felé sok bot lesz a mapon Xd

Áh, leramoltam Rasputyint, aztán mennék a Gorgonra, lövik lefele sorban a hp-mat, pajzsot is hazsnálok, meg javítást, aztán meglátom, csak alig volt hp-m, így a pajzsot bekapcsoltam, aztán nézzem ,hogy meglesz, nem lesz meg, majd rámegyek, ment 2 nagy csíkot a hp-ja, mikor elmúlt a pajzs és süllyedtem Xd
Aztán elbuktuk a 2. tornyot, majd az idő lejárt és a 30 kill se volt meg, de a Gorgon meghalt a füsttől elvielg :O





1 csillagos kör...



utolsóként maradtam, csak a Transylvania rész teljesült Xd
öröm lövöldözni ezzel 10 fps-sel
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46363 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Elképzelésem sincs, hogy ezt hogyan lehetne megcsinálni... Eddig három csillag jött össze. :dry:
Max klánnal (ami nekem nincs), vagy flotta társakkal (ami szintén nincs), vagy éjszaka, mikor a WG kevésbé tudja manipulálni a csapattársak összetételét...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Olajuwon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46365 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Klánnal próbálkoztunk 5-6 * 4-4, utána mentem egy rage-et (miután mindenki lefárad, ,meg este volt) és meglett...

Szóval az utsó pontodat tudom erősíteni!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.