Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55195 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Elég sokat mentem a tegnap ezen, hát voltak nagy csatáim...
Végigpróbáltam mindegyik hajót, nagyon jópofa, látványos a játékmód, kitettek magukért a wgs csemeték. CV sztem nem ér sokat, az első felében még igen, de amint megjelennek az ellen vadászok azok elb.sszák a többit, egy saját vadásszal nem lehet megvédeni a tieidet, s foghijas rajokkal meg nem lehet sebezni.
A cirkáló itt is keményen gyujt, de talán nem annyira erős mint az előző scenárióban.

A BB az más, igen massziv B) , rengeteg sebzést lehet megfogni a fogyóeszközével, neki kell menni Rasputyinnak meg a Gorgónak s benyomni a sebezhetlenséget B) , persze oda nehéz eljutni, a torpedóvetők ugy megszállnak utközben, mint a darázsraj... :lol: Full másodlagost tettem rá, kézi kijelölést, s csak váltogatni kell a célokat (elég gyakran :evil: ), rengeteget sebeznek, s az AA is darál. De pl a főágyúi nem elég hatékonyak :dry:

A rombi lett itt is a kedvenc :silly: Sztem leginkább csak vele lehet elintézni Gorgót, az extra sebességgel közel férkőzni hozza s durr bele... Ugye az a kritikus az egészben, hisz raszputyint hamar ladaráljuk a kisebb hajókat is, a gond ott van h sokszor azt sem tudjuk hol keressük Gorgót. S a hozza vezető ut sajna torpedóvetőkkel van kirakva... :lol: Szóval létszükséglet az extra sebesség, na meg az h a füstben könnyen el tud bujni a DD, nincs folyamatos spot alatt.

Az 5 csillagos csata, nem is sebeztem tul sokat "csak" 400e... Putyint elég hamar elintéztük, keveset sebeztem bele, aztán indultam be a sötétbe, szerencsére a cirkának hála világitott Gorgó, s megkapta a 4 rend torpit... S utána még vagy kétszer meglett vele az 5*.

A sebzésrekordom B) , rombival lett meg, azt hiszem rengeteget süllyedt a Gorgó, azért...

S a BB full másodlagossal... ;) jó, tul sokat nem sebeztek, "csak" 250.000et, de 950 másodlagos találat... :woohoo: Azt hiszem épp kellett a fogatlan ruszki kapitányhoz az 500 másodlagos... :silly:

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55197 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
pedig a cv borzasztó erős és a képességei annyit tudnak segíteni! Már ha tud cv-zni az ember
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55198 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A képességei igen jók, ez igaz, de az a pár kis torpedó egy 300000-es Gorgó ellen nem sokat érnek, mire végezne vele vége az időnek. Nagyobb sebzés kell az ellen...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55201 Írta: Dequator80
Dequator80 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nem akarja adni az 5. csillagot.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55202 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

leopardusz írta: A képességei igen jók, ez igaz, de az a pár kis torpedó egy 300000-es Gorgó ellen nem sokat érnek, mire végezne vele vége az időnek. Nagyobb sebzés kell az ellen...


Na egy pillanat :silly:
Azt egy szóval nem mondtam hogy a cv-nek kell kiszedni a gorgont, mert az majdhogynem állítom, lehetetlen!
A cv szépen a csatahajókat szedi/sebzi, rasputinnal együtt... Továbba feladata, hogy a bénítással és hp-val támogassa azokat, akit rámennek a gorgonra!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55204 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
egymást követő 2 nap is sikerült az 5 csillag. Csoda.Biztos programhiba volt...


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.