Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #39942 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A tapasztalatok azt mutatják, hogy a gyors lövésű cirkálók fontos szerepet kapnak. Véleményem szerint most nem szükséges a cv használata, sőt romboló sem fontos (talán a cv-t amit ki kell lőni üldözheti). Az első két hullám nem okozhat gondot. Fontos a fókusz, adott időn belül ki kell !!! szedni mindenkit. A védendő cv-t végig figyelni kell (mi is elcsesztük, meg volt védve, bejött a bázisra, aztán nem figyeltünk rá és kilőtték), a báziskör védésekor sem lehet tökölni és nem utolsóként legalább 3 hajónak túl kell élnie. Nincs sok idő rá, de lehet javítani (általában nincs rá idő). A bázis földi célpontjait minden képen meg kell védeni. Nagyjából ennyi. Van, amikor szólóban is ki lehet fogni jó társaságot. Szerintem az jó felállás 3 csata és 4 cirka. Elfogadható a 2 csata+4 cirka+1 rombi is (a rombi gyakorlatilag nem állhat meg soha). Cirkáknál a gyorsan mozgó, vagy gyorsan lövők előnyben. A Gráf felejtős, használhatatlan.

Szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39944 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nekem 4. meccsre meglett az 5 csillag. Csak értelmes csapattársakat kell kifogni random-ban. Szerintem a CV fontos szerepet tölt be, szóval optimálisabb az 1 CV, 2 BB, 3 Cirka, és 1 DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39951 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egy nap szünet után úgy gondoltam, adok még egy esélyt magamnak. Rögtön az első csatában behúztuk az öt csillagot, úgyhogy gyorsan abba is hagytam mára. :cheer:

Nem ez volt életem köre, de elmondásuk szerint a többiek is csak 100k körül sebeztek. Egyedül a CV ment durvát, de neki az egyedül maradt Izumo terített asztal volt.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39957 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Sztem a gyujtós cirkálók nem megfelelőek itt, nincs annyi idő h hassanak, fókusz kell s kiszedni sorban az ellent. Rombolók sem, ugye az amcsi 6os nem tud torpedózni, a Fubukinak meg elég nagy a spottávja, nem bejövős. Csatahajó, na meg a CV ami jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39958 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
T6-os orosz nagyon is bevált nekem, jól gyújt, spot repcsi, távolról lehet gyújtani a csatahajókat, a rövid hatótávú de 5 torpedó pedig közelről halálos. ;)
Van itt annyi idő hogy hassak az ellenfélre. ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39959 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Mglehet, nem tudom :P , csak egyet mentem vele de elég hamar megdöglöttem :lol:
A 2 CV viszont szépen bejött, velük többet is mentem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.