Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #29849 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
A továbblépéshez nem kell,ha megvan a kért bigyószám és teljesíted a kért feladatot léphetsz is tovább.
Később is teljesítheted a többit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29852 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Elsőnek én sem vettem észre,majd később,hogy a bigyók (pin-ek) megfelelő számú teljesítése,eddig minden missziónál 10 volt a utolsó feladat feloldása. Ezután ha megvan az utolsó feladat nyilik az új misszió (feladatcsomag). Talán a 4-es missziónál összes feladat ad 25 pin-et,de csak 10 kell a utolsó feladat megnyithatóságához.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29854 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
a frag steal nem is mindig szándékos szvsz.
előfordul, hogy épp nincs más célom, látom, hogy ott egy hajó alig HP-vel, én is rálövök a másik 2-3 hajó mellett, aztán épp én találom el, biztos mondják rám, hogy tolvaj.
olyan is van, hogy majdnem lerendezed, de épp eltűnik egy sziget mögött, te úszol be, ilyenkor se baj, ha valaki más elviszi a trófeát, 1 HP-s hajó is tud ütni, teljesen ok, ha valaki lerendezi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #29855 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

BigaC írta: a frag steal nem is mindig szándékos szvsz.
előfordul, hogy épp nincs más célom, látom, hogy ott egy hajó alig HP-vel, én is rálövök a másik 2-3 hajó mellett, aztán épp én találom el, biztos mondják rám, hogy tolvaj.
olyan is van, hogy majdnem lerendezed, de épp eltűnik egy sziget mögött, te úszol be, ilyenkor se baj, ha valaki más elviszi a trófeát, 1 HP-s hajó is tud ütni, teljesen ok, ha valaki lerendezi.


Ezzel teljesen egyetértek. Persze bosszantó, ha skalpot elvisz más (és így nem jön össze a Kraken vagy az adott küldi) de kár azon őrjöngeni hogy valaki ledurrantotta a víz felszínéről azt, akiről te lőtted le a HP zömét. A kredit - ha jól tudom - egy ideje már nem a frag-ek száma alapján, hanem a kiosztott sebzés szerint jár.

És ha beúszik eléd egy 200 HP-s Yamato akkor nem fogod továbbengedni csak azért, mert nem te zúztad le odáig. Mert az ementálivá lyuggatott hajó pont olyan veszélyes mintha full HP-n lenne. Nem kell lovagiasnak lenni, le kell küldeni a víz alá !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29858 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

tmage írta:

BigaC írta: a frag steal nem is mindig szándékos szvsz.
előfordul, hogy épp nincs más célom, látom, hogy ott egy hajó alig HP-vel, én is rálövök a másik 2-3 hajó mellett, aztán épp én találom el, biztos mondják rám, hogy tolvaj.
olyan is van, hogy majdnem lerendezed, de épp eltűnik egy sziget mögött, te úszol be, ilyenkor se baj, ha valaki más elviszi a trófeát, 1 HP-s hajó is tud ütni, teljesen ok, ha valaki lerendezi.


Ezzel teljesen egyetértek. Persze bosszantó, ha skalpot elvisz más (és így nem jön össze a Kraken vagy az adott küldi) de kár azon őrjöngeni hogy valaki ledurrantotta a víz felszínéről azt, akiről te lőtted le a HP zömét. A kredit - ha jól tudom - egy ideje már nem a frag-ek száma alapján, hanem a kiosztott sebzés szerint jár.

És ha beúszik eléd egy 200 HP-s Yamato akkor nem fogod továbbengedni csak azért, mert nem te zúztad le odáig. Mert az ementálivá lyuggatott hajó pont olyan veszélyes mintha full HP-n lenne. Nem kell lovagiasnak lenni, le kell küldeni a víz alá !



Főleg,ha éppen rád fordul az a Yamato.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29861 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Krákenveszély esetén meg lehet szólni, h pls, 1 kill ;)


Ugyanazt az al-részmissziót többször is lehet teljesiteni? S igy többször is megszerezni rá a pint? Nem a jutalmat, csak a pint...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.299 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.