Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
5 éve 3 hónapja #56878 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Grievous írta: Nem lenne rossz a scenarioban farmolni, csak normális csapattársak is kellenének,


Arra van a flotta. Ha heten nem tudtok erre összeállni akkor hogy megy a CW és egyebek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56928 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Meglett estére az angol, délután meg az olasz. Egyiket a DOY segítségével csináltam meg, ezt azt hiszem, egy jó ideig hanyagolni fogom. Az olasz pedig a Duca-val lett meg. Ez utóbbi scenarióban, az előbbi randomban.
Van még hátra 2x4 milla. Egyiket biztosan a Mogamivel fogom kitolni, fullra zászlózva, így legalább gyűlik az xp az Ibukira, meg néhány másik küldisorozat is, ahol legalább nyolcas hajó kell.
Az utolsóval vagyok bajban. Vagy a Blyskawica, vagy az Aigle. A francia csodával van pár százezer kreditem gyűjtve, a lengyel dd-vel még semmi. Egyikhez sem fűlik nagyon fogam. :sick:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56948 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Lehet hogy hülye kérdés, de meddig kell letudni a küldetéseket a PEF-ért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56949 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

BAGETT írta: Lehet hogy hülye kérdés, de meddig kell letudni a küldetéseket a PEF-ért?


Az egész event január 22-ig tart. Ha nincs meg a PEF, akkor minél később fejezed be a 4. részt hogy megkapd, annál kevesebb időd lesz a többi feladatra, pl a Nerves of Steel 2019 acélért, és a Mighty Prinz kampányra ami T6os hajókat ad, prém festésekkel.
First combat mission: VI Hatsuharu
Second combat mission: VI Nürnberg
Third combat mission: VI Icarus
Fourth combat mission: VI Dallas
Fifth combat mission: VI Normandie

Bővebben lásd:
worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56957 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Úgy volt, hogy feladon. Se időm, se rendes prémium hajóm nincs. Eddig az USA, Német, Olasz és Angol van meg. A Japánra rá kell feküdnöm még, az talán meg lenne. De a francia?? :unsure: Az a haszontalan Aigle van csak.
Már azon morfondíroztam, hogy veszek valami olcsó hatos prémium cirkáló vackot, aztán irány a Scenario. Már ott tartottam, hogy egy Molotov, Huanghe vagy De Grasse lesz a kiszemelt. De legszívesebben vissza adnám az Aigle-t, valamelyikért cserében. Szóval, nézegettem a prémium hajókat először a shopban, majd ingame. Akkor akadt meg a szemem valami furcsaságon. Egy pár milláért ott van a Normandie. :blink: Nem emlékszem, hogy francia hajókat grindoltam volna. De ez mégiscsak ott van. Hümmögtem egyet, majd gyorsan behajóztam, felzászlóztam, felmoduloztam és az első három csatára hozott majdnem nyolcszázezret. Hooo. Ha kicsit ráhasalok, akkor meg is van a PEF. Mondjuk, annyira nem vágyom rám.
Azt a szén mennyiséget meg cefetül bánom, amibe az Aigle került. Szabadítson meg valaki tőle. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56959 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Nem tudom mi bajod a Aigle-el, nagyon szép ahogyan a kikötőben áll :P
A Normandie viszont nálam maradós lett úgy is hogy nem prém.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.