Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #31642 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Kapják be, azért sem veszem meg :P így viszont bukó a konvoj ügy, mert 18-val záródik, és a Graf Spee pedig 19-vel kapható meg. Ez a tuti wg szopatás!!!!!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31644 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31656 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Hát, akkor a kérdés, hogy mennyi idő alatt szerezhető meg, illetve mennyi időt emésztenek fel a konvoj küldetések, a két festés jól jönne, főleg Tirpitz festés. A megnevezett hajók megszerezhetők? Itt a normál hajókra gondolok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #31722 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Az utolsószakaszos kulcshajó-megszerzés csak a játékosokon múlik (Személyszerint én arra gyúrok, hogy az első alapkampány vége pont arra a hétre essen a prémiumidő miatt (még a 17 konténernyitós meg a korábbi public tesztért járó prémiumnapokkal is így számolok...))

Hasonlóképp a Karácsonyi konvoj béli előmenetel... (nekem a leander az első megtartós techtre hajóm, mert tetszett annyira, így nekem csak a festése a cél...)

A normál hajók meg "járnak" mint a Graf Spee fog, de hogy egy alapjátékosnak meg lesz-e még a Tirpitz-festés... nem hiszem.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31724 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Én max a Spee-ig mennék el, Tirpitzem nincs, de nem is hiszem, hogy meglehetne. Egy napnyi prém van aktiválásra, pontosabban megszerzésre várva a sima kappány utolsó részének rewardjaként, az jó lesz a spee utolsó részéhez.

Ezek a kamok levehetőek és felrakhatóak normálisan, igaz? Sajna csak simát tudtam használni eddig Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #31728 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Ezek levehetőek, ha pl freexp kéne avval a hajóval, ami megvan, és vvan olyan kamód, vagy inkább a pénzes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.