Arsenal és működése

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56384 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Arsenal és működése

Palánta írta: ...lassan eljutnak oda hogy több a fizetőeszköz mint játszható nemzet.


Ne légy kishitű... avagy nem hallottál még a világverő ecuadori flottáról? A Titicaca rémeiről, a nádfonatú bolíviai csatahajókról? (Ra I, Ra II... rémlik? Lásd:

Még hogy a Mariana-ároknál nincs lejjebb!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56387 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Réz, és a másik az ugye jelenleg csak a flint, black és stalingrad camohoz van és cw only dolog (WG-től függ meddig). Kuponnal nincs meg a Flint? Én nem tudom mire költsem majd el, ha egyszer lesz annyim, ami kb év vége, vagyis 2019 év vége :dry: (Azuma gondolom steeles lesz, ha már t10-es)

Én így állok ezzel a gyűjtéssel, kb mindegyiket coopban mentem...





Csak azokkal nem mentem, amik nincsenek meg. Gondolkodok rajta, hogy visszaveszem a t9-eseket, acél mégiscsak acél, csak hát most van 28-29m creditem, dd-k 11m, a bb-k 15m, CA meg gondolom így 13m. Ok, hogy eladom öket csata után, de akkor is csak a felét kapom vissza Xd (így is visszavettem ibukit és izumot majd el is adtam, -10m credit kb). 5%-os acél bónusz van klántagság miatt, habár soakt nem ad ha így nézem, hogy 50 steelt kapok (most van 11k talán)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56388 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Most nem ajánlott t9-est eladni, mert t9-es lesz a kövi Ranked! -ha érdekel, persze!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56391 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Tudom, jelenleg van pár hajóm, mert most kezdtem el elvileg húzni őket (pontosabban régebben is neki állhattam volna, de nem volt kedvem), Roon (stock), Seattle (stock...), Donskoi, Lion. rank10-et csak elérem ezekkel, valahogy
Habár kitakazet úgy vissza akarom venni, hogy megtartom, elég kellemes hajó az, Harugumohoz képest (ok, haru is jó egyes szituációkban, de kitakaze valahogy jobbnak tűnik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60663 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Sziasztok!

Más is észlelt már olyan problémát, hogy az Armory-t nem tudja betölteni a játék? Csak egy üres háttér jön be. Próbáltam más fórumokon is utána nézni de konkrétum sehol nincs arról hogy hogyan oldjuk meg ezt.
Valakinek van ötlete?

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60664 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Arsenal és működése

Rolesz81 írta: Sziasztok!

Más is észlelt már olyan problémát, hogy az Armory-t nem tudja betölteni a játék? Csak egy üres háttér jön be. Próbáltam más fórumokon is utána nézni de konkrétum sehol nincs arról hogy hogyan oldjuk meg ezt.
Valakinek van ötlete?

Köszi!


Nekem is volt/van ilyen elég gyakran. Ilyenkor megnézek valami mást pl. a küldetéseket aztán következőre egyből bedobja.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.