Rangsorolt csaták / Ranked Battles

  • uamadbro?
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 3 hónapja #48854 Írta: uamadbro?
uamadbro? válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

bontottcsirke írta:
Nyilván számít hogy mivel megy valaki külön. Az ilyen esetekre gondoltam elsősorban mint ez is:


Érdemes megnézni az NC taktikáját. a B-t már viszi is a loyang, el van vágva tőlünk, és még csak a csapit sem ölte meg.... Mondtuk neki többen is meccs elején hogy ne menjen arra egyedül. Egyedül ő halt meg, a többiekkel tudtuk egymást fedezni segíteni. Persze van olyan is mikor máshogy alakul de ha ezt egy BB adja elő akkor elég nagy az esély a bukásra.


Igazatok van nem láttam az előzményt bocsi. Bár, ha csirke van azzal az NCvel akkor megöli a Chapit meg hátulról a BBt ;) Hmm lejöttem már rank 9 -re de még nem adta ezt a mapot, érdekes.



Itt egyáltalán nem az NC mozgása kérdéses, vagy vitatható.. hanem Chapayev mit keres ott? Egyértelműen a C-nél kellett volna támogatnia a capelést. Mivel 3-3 dd van, így a BB-k mozgása tulajdonképpen mellékes... Óriási hiba Chapayev részéről...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48856 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Általában úgy nyerjük meg a csatákat, hogy az ellenfélnél nagyobb idióták vannak. :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48858 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ámen Storm atya! Igazat szóltál! :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48861 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta: Általában úgy nyerjük meg a csatákat, hogy az ellenfélnél nagyobb idióták vannak. :silly:

Pontositanék, általában AKKOR nyerjük meg a csatákat, HA az ellenfélnél stb... :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48887 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Amit én észleltem... zömében rombolóval játszva;
1, a csatahajó játékosok jelzik hova menj majd ők támogatnak, közben kemény tempóban skera az első sziget mögé. Ott max sziklát lő, vagy bakot....
2, a másik verzió full gázzal be az ellenfél fókusz tüzébe, s mikor instant halál, akkor mindenki fasz mert nem támogat...
3, egy cap befoglal, minden más leszarom.... utána azt védik egymás seggébe bújva....
4, minimális gondolkodási képesség... összetettebb gondolkodás már gázos... ha összejön az győzelem, akkor volt pár gondolkodó lény... alap esetben bukta...
5, megtalálni azt a helyet BB-vel ahol tuti nem lőnek rád, megmarad majdnem full hp... igaz a csapatod számára nem voltál hasznos, de minden gyökér elhalt, s én vagyok a király elv...
6, rombolóval full gáz cap-re, majd instant halál.... akkor a csapat a hülye....
7, cirkálóval pálya széléről játszatni.... de miért is?

Természetesen senki sem születik profi játékosnak, alap esetben van egy tanulási folyamat, aminek a révén az emberben kialakul a rutin. Én jelenleg rank 7.-nél tartok. Voltak szar köreim, s volt nem kevés rossz döntésem... de lassan meg van a rutin, hova lehet menni, hol érdemes kezdeni, mire figyeljek.

na most a kis társaim... jobb esetben hasonló gondolkodású játékosok, kommunikálnak... az ilyen csapat olyan mint a fehér holló, de instant győzelem :)

a tuti, összeszámol, kell hozzá leg. 3 vagy 4 klántag.... érezhetően eredményes :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48966 Írta: Laca_SL
Laca_SL válaszolt a következő témában: Hullámvasút
Tegnapi nap mélypontja amikor 6-10es rangsorolt DD belerohan a torpedóimba (álló helyzetbe volt füstbe ,ment felé a BB szóltam neki hogy küldöm rá a torpedókat, majd egyszer csak a BB előtt kijött hogy majd ő....), így az enemy BB túléli, ő kinyuvad, én meg lila lettem..... csatát vesztettük, pedig megnyerhettük volna.

Tegnap este viszont életem meccsét is lenyomtam lásd fényképeket, Csata elején a 2 saját DD hamar kinyíratta magát, onnan jöttünk vissza a meccsbe úgy hogy az utolsó 30mp.-ben én voltam egyedül egy Tirpizzel szemben nekik 950pontjuk volt, nekünk kb 920... DD-m HP-je 1000 körül övé 3500 körül.... torpedóimat kikerülte, utolsó 20 mp elkezdtem lőni mire rám fordult az ágyúival pont ki tudtam szedni kb. 3mp-el a vége előtt :-)

A Wargaming MM-ét is dicsérjem egy kicsit előző Rankednél is itt ragadtam be az 5.-6. hely között 2 hét küzdés után az 5. nél abbahagytam mert nem láttam értelmét csak idő pazarlásnak tűnt .., most is itt járok már 1 hete és nem enged tovább... Amint 5.helyet elérem, bukóág....
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, vcsaba1968, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.