Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja #52679 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudom mi a jó isten van, de kb 30 meccs alatt még mindig rank10-en vagyok, 9-1-et egyszer elértem, majd onnan le 10-0-ra és ott keringek 10-2 körül :blink:
Ma 8 csatát mentem, de yamato győzelem után (10-3) 3 zao bukó miatt megint lenulláztam magamat Xd aztán 1 win utána 1 yamato bukó, majd 2 győzelem megint. És most találkoztam az első cv-vel a meccsek során O.o
Erre vagyok top1, mikor semmit se csináltam és még 15km-ről Montai oldaláról is pattantam, de másik yamato kiszedte 20-30k hp-ról mikor a frontját látta?







Kurfürsttel tegnap meg középmezőnyben voltam 107k-val Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52685 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyik legjópofább meccsemet most mentem Hakuval ranked-en.
Kértem, hogy ne kószáljanak egyedül légvédelem nélkül, erre egy "kapjam be"-vel lereagált a Gokunk, majd elegáns lazasággal egyedül útnak indult a nagyvilágba. Megdobja elsőnek a CV a kb. 80% hp-s Gokut és First Bloodolja detonációval. Erre még kedvesebben percek hosszáig ecseteli, hogy mennyire jó CV-s vagyok... Az enemy CV-s nem győzi a cinikus megnyilvánulásait türtőztetni, na de a továbbiakat a képekkel foglalom össze :)






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Hipper23, Jaszon, Nik0nosz, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52686 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Benign_Wolf33 írta: Egyik legjópofább meccsemet most mentem Hakuval ranked-en.
Kértem, hogy ne kószáljanak egyedül légvédelem nélkül, erre egy "kapjam be"-vel lereagált a Gokunk, majd elegáns lazasággal egyedül útnak indult a nagyvilágba. Megdobja elsőnek a CV a kb. 80% hp-s Gokut és First Bloodolja detonációval. Erre még kedvesebben percek hosszáig ecseteli, hogy mennyire jó CV-s vagyok... Az enemy CV-s nem győzi a cinikus megnyilvánulásait türtőztetni, na de a továbbiakat a képekkel foglalom össze :)








Szép mentés! Grat. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52689 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Kérdés
"Amikor buknunk kellene a WG szerint."
A negyedik hajó kilővéséig vereségre álltunk.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52701 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Mentem pár kört ezzel a "fos" Gokuval R5-ön, csak 50% a WR, viszont 3x lose top XP, így 3 csillagot sikerült kollektolni. :) Full secondary build (11.6 km) és 406-osok.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52703 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Általánosságban véve elmondható, hogy ez a tier 10-es ranked season nem egyszerű történet. Itt nincs különös módon kiemelkedő, OP hajó. Van egy-két jobb, de nem sorsdöntően. A WG "húzd meg, ereszd meg" MM-je kiválóan működik, egyik csata sima győzelem, a másik sima bukó, egyszer teljesen világtalanokkal vagy a másik csatában meg odaát vannak, így csak a vesztes top XP jelenthet biztos haladást. Én a magam részéről vagy 90 csatára beragadtam R6 2* +/- 3-ra. A játékosállomány közötti különbség R5 fölött és alatt gyakorlatilag elképesztő. R10 és R6 között oly mennyiségű debil gyűlt össze, hogy a játék gyakorlatilag hazardírozássá vált. R5-től meg indul a halál feszes taktikázás, ahol már apró nünanszok és az RNG döntik el a rendkívül szoros csaták végkimenetelét.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.