Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52951 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

SUNDI1968 írta: HALI. Akármit csinálok 13-rol nem tudok elmozdulni,már-már megvan, de valahogy mindig visszacsúszok 14-re, sőt volt hogy 15-re is,Az a gondom hogy csatahajókkal játszok úgy-ahogy, cirkáló meg romboló, az még felejtős nekem, szóval ha valahogy vért izzadva el tudnék jutni 10-ig, az 5-ös lenne a lottón. Egy tulajdonságom van ami sok mindenen átléndített már, a Bulldog természetem. Konok, kitartó vagyok, ami néha jó, de általában szívok miatta,remélem valahogy eljutok 10-ig :)


A Bulldog természet a rankedben pozitívum, szükséged lesz rá :D
Nem vagyok egy vérbeli BB játékos, és T8-ban meg nem is voltam nagyon BB-vel, de pár dolgot tudok javasolni, talán segít.

1. Mivel a BBk relatíve lassúak és, ha spoton vannak már nem nagyon tehetik meg, hogy kifordítják az oldalukat ezért jól meg kell fontolnod, hogy merre is akarsz menni az aktuális csatában. Ez persze függ a csapattól a lényeg, hogy neked kell alkalmazkodnod a többiekhez mert hiába indulsz el te valahová, ha nem lesz előtted DD vagy legalább egy CA akkor spotod se lesz és az enemy DDnek csemege leszel. Próbálj mindig arra menni amerre kapsz spotot is.

2. Szintén a csata elején eldöntendő dolog és itt már nem árt kicsit kommunikálni is, ha több BB van akkor ki hova menjen. Annak semmi értelme, hogy egymás mellett vagytok, mert az összes ellenséges hajó szögelni fog felétek és lőhetitek a lepattanókat egész meccs alatt. Úgy érdemes felállnod a saját többi BBhez képest, hogy az ellenfélnek muszáj legyen valamelyikőtök felé némileg oldalt mutatni. Persze itt is szabály, hogy csak azért, hogy ne legyetek egymás mellett ne menj egyedül valahová. Ha lemming train van, akkor az szopoág.

3. Próbálj olyan helyre kerülni, ahonnan több fontos pontját a mapnak eléred, de ha úgy alakul és focust kapsz el tudjál tűnni ha nem lősz, vagy fedezék mögé tudjál kúszni.

4. A célzás, ezen nincs mit tanácsolni nézzél sok videot, ezt meg kell tanulnod BBsként mert szinte mindennél fontosabb. 30secenként lősz nem igazán pazarolhatsz lepattanó salvókat. Egy oldalt álló CA-t illik egy salvoval megölni vagy legalább ronccsá tenni. Tudni kell szemben lévő BB-be is lőni 7-8K-t még ha szemben is áll. Meg kell nézned mikor érdemes felépítményt lőni APval is és mikor lehet vízvonalat.

5- HE használat. Biztos láttad már, hogy "hülye BB HEvel lő". Nos lehet lőni vele. Nyugodtan gyújtsd fel a szemben hátráló NCt, ha a CAk nem gyújtják.Nyílván CAra ez nem igaz, azt APzni kell.

6. T10ben biztosan, de szerintem T8-ban is elévült már az, h BB DD-t HEvel lő. Az AP sokkal hatásosabb T10-ben biztos.

7. A priok. Ami biztosan utolsó az az ellenséges szemben álló BB lövése :) CAk, DDk ezek hulljanak el minél hamarabb. PErsze, ha full oldalt hajókázik egy NC szemben az is prio, hiszen a fél HPjától megszabadíthatod :)

8. Tudni kell mikor kell megindulni előre és mikor nem szabad megindulni előre. Erre nem tudok neked fix dolgot mondani rá kell érezni + függ a csata állásától. Van amikor muszáj megindulni.

9. A sebesség: amíg hátul vagy addig lehet és kell is lassan csónakázni, akár előre hátra kicsit jobbra-balra ne állj egy helyben mert megkönnyíted az ellen dolgát. Minden kikerült salvo számít. Amikor viszont megindulsz előre, akkor se állandó irányban és sebbességel haladj, viszont soha ne lassuljál nagyon le, hogy ki tudd kerülni a torpokat.

10. Mindig figyeld, merre vannak az enemy DDk. Számíts a torpokra. Amikor meglátsz egy torp salvot számítsd ki kb. mikorra tölthet be (30 sec körül) és válts mozgást. Mindig gondold át, hogy egy torpedót érdemes megenned, vagy kikerülöd az összes torpot, de kapsz az oldaladba 25K sebzést az ellen BBitől!

+1 Menekülj! Ha rád száll egy DD és nincs aki leszedje rólad menekülj el felőle. KAgerosként mondom nincs idegesítőbb egy menekülő BBnél, nehéz eltalálni egy csomó időt elvesz, hogy utolérjem stb. Ugyanez igaz, ha rád szállnak a CAk és égetnek. Ha ügyesek alig fogod őket sebezni és pikkpakk meghalsz, ilyenkor is menekülj, tudsz visszafelé is lőni + minél tovább "tankolod" őket, annál több esélyt adsz a csapatodnak. Nem mindig az a megoldás, ha fokuszt kapsz, hogy előrerongyolsz. Persze, ha nincs esély menekülni vagy a körülmények (pontállás/helyezkedés) olyanok, akkor bele kell állni a vesztett csatába. RAMmolni, minél több kárt okozni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Hipper23 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Rallyefan81, Mydgard, bela455, Jaszon, SUNDI1968, Laca_SL, Spock72

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52955 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ilyenkor tudok mérges lenni igazán ……. ritkán kapok nagy kalibert, és akkor is bukó..
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja SUNDI1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52956 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Kérdés
az ilyen nagyon dühítő tud lenni :blush:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Roland által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52957 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
én 4 napja csinálom----tankozok---- és 14-ig hoztam le eddig, köszönöm aki veszi a fáradságot ée segíteni akar, de a most csak a bismarck ami van számomra játszható

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52958 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha lenne más bb-d akkor mondanám, hogy Amagival probálkozz, az elég kellemes és néha elég jól jön a 5x2 410mm-es lövegei. Nálam egy kisebb megállás volt rank12-nél, de 1 nap után rng széllel a hátam mögött lejutottam 10-be (azon a napon is volt talán 4-5 meccsen, amivel szintben maradtam), aztán rank10.... rank10 ls 9 között ugráltam 2-3 hétig. 3x értem el a rank9 0 csillagot, és az utolsónál mondtam hogy jó, elég, köszönöm. BB-k terén Yamato és Kurfürstöm van, CA-knál Zao, free xp rááldozással asszem meglehetne a DesMoin, de nem akarok free xp-t kidobni az ablakon ilyen formában. DD-k terén meg csak shimakaze, amivel nem igazán mennék, ok hogy a legjobb álcája neki lett az update miatt, de a yueyang csak 200 méterrel rosszabb álcával bír és ha nagy sebességgel haladsz és feltűnik előtted akkor már rögtön felspotol kb (tapasztalat Xd)

Ide idő kell, tapasztalat, meg hogy a csapatodból páran tudják mit kell csinálni, pár meccsen 0 teljesítményem volt, ezt bevallom, pár meccsen meg semmit se csinálva voltam top1 Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52959 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Még a N.Carolina van, de azzal nem vergődök zöld ágra,van aki isteníti, én nem szeretem , az Amagit meg eladtam mert kellett az izumora a kredit. 8-asok között a bismarckot szeretem a legjobban, viszont lehet hogy a tirpitzet megveszem, csak még puhítom kell a home dragonomat :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.323 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.