ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #11744 Írta: gstark
gstark válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Szerintem mindenki DD-re vadászik cirkálóval. :) Én 6-nál járok, tegnap sikerült nullát lőni. Viszont annyira a DD-kre koncentráltam, hogy mások közben szépen megszedtek, úgyhogy taktikát kell váltani. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #11754 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Én is rombolókra vadászom, közben gyűlik a sebzés a másik küldetésre. 12/30 az állás nálam. Ezt nekem a Cleveland, a New Mexico osztályú hajóim szedték össze, de most már a Nürnberget is ráállítottam. De a legnagyobb bajom nekem is a lopkodás. Ezek az első körök egyáltalán nem könnyűek, szerintem, én nagyon sokat szívok velük, a többi meg gyorsan megy.
Nekem az a véleményem az ilyen küldetésekről, hogy a célpontnak megfelelő hajók eltűnnek. Értelemszerűen én sem szívesen mennék olyan hajóval csatába, amire mindenki vadászik.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11757 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Acetil_coenzim_A írta: Én is rombolókra vadászom, közben gyűlik a sebzés a másik küldetésre. De a legnagyobb bajom nekem is a lopkodás. Ezek az első körök egyáltalán nem könnyűek, szerintem, én nagyon sokat szívok velük, a többi meg gyorsan megy.
Nekem az a véleményem az ilyen küldetésekről, hogy a célpontnak megfelelő hajók eltűnnek. Értelemszerűen én sem szívesen mennék olyan hajóval csatába, amire mindenki vadászik.


gyerekek, ez nettó hiszti, különösen hiszti a rombolóknál...
én ha látok 20km-re egy rombolót 1hp-n, oszt AP van bent az Iowaban, ugy odaküldöm vakon is a környékére csak ugy suhan, és pont lexarom hogy ki mennyire ölte le előtte, meg kié lenne jogszerűen a frag.
én akkor tudok játszani csatahajóval, akkor tudok győzni, akkor tudok sebezni, akkor tudok azzal foglalkozni ami a dolgom, azaz az ellenséges cirkálók/csatahajók megsemmisítésével, HA már az összes romboló a víz alatt...
köszönje meg mindenki hogy az aljas ködben ugrálló torpedózgató láthatatlan rombolókat segítek kivégezni, játszani kell 8 tierben, 3-5 romboló minden meccsen, már a kő papír ollós rombolós küld is megvan nemhogy az ARP-s...

ui, kő papír ollo, most mindenki rombolóra vadászik, meg cirkálóra, meg csathajóra ugye, gondolom mindenkinek feltűnt, hogy mostanában pont emiatt jobb híján 24 CV szaladgáll minden csatában... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Lajler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11760 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
14/30 12/30-ról. Haladok :D
1 afk dd kilőve, meg egy sima dd. Jó volt Nagatoval 4 dd-t kapni, de legalább egyet sikerült elsüllyeszteni.

Én nem szoktam sűrűn találkozni dd-vel, vagy lőtávon kívül, vagy nem tudom eltalálni, mert össze vissza megy, vagy nem áll úgy, hogy rendesen lőni lehessen ,vagy túl nagy a fedezet mögötte, esetleg túl sokan lőjük.
Hát, február vége messze van, egyedül ez, és a 300 gyújtás a kérdéses, de inkább a dd vadászat, utána már könnyebb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11787 Írta: Zoltán
Zoltán válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Sziasztok...
Srácok megvan a ARP Kongo.
..és ezt most miért jó??...eladni nem tudom, h pénzt csináljak belőle :) :)
Van előnye a sima Kongóval szemben??Mi az értelme küzdeni érte?Főleg úgy, hogy már megvan a FUSO...
Előre is köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11788 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Zoltán írta: Sziasztok...
Srácok megvan a ARP Kongo.
..és ezt most miért jó??...eladni nem tudom, h pénzt csináljak belőle :) :)
Van előnye a sima Kongóval szemben??Mi az értelme küzdeni érte?Főleg úgy, hogy már megvan a FUSO...
Előre is köszi :)


hát, pont olyan mint a Kongo, csak visít ha mondani kellene valamit, és könnyebb eltalálni az "álcája" miatt, ja, és nulladik szintu a kapitány, nem is lehet venni bele nagyobbat, szépen ki kell fejlesszed, más előnyet én se látom :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zoltán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.