Jelenleg 108 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Random DC és Random program fagyások...

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 23 órája #52934

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 601
Van egy tök utolsó Win frissítés, nálam fel se települ a kollégámnál meg rendszerösszeomlást okoz. Szóval a Microsoft sincs a helyzet magaslatán.

Nálam konkrétan ezt dobja fel (a hardver fél éves lehet):
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 22 órája #52936

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • JELEN
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1169
Mydgard beküldte:
Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.
Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 22 órája #52939

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
ledgeri beküldte:
Mydgard beküldte:
Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.
Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..

Teljesen friss a játékkliensem, újraraktam.
- célzó módba váltás és vissza (de lehet, hogy pont a füst)
- vagy a böngésző
Ezekre gyanakszom.

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 20 órája #52941

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1174
75 fok? Elég sok.... Lapitó? Asztali gépen a hűtő jóval lentebb kéne tartsa, de már lapítón is sok...
hogy állsz a memóriával, mennyi van, valamint nézd meg h játék közben a processzor meg memória mennyire terhelődik, mennyi százalék.. Ha még más progik is futnak, pláne sokablakos böngésző, meglehet h a terhelés miatt dob közbe ki
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 18 órája Írta: leopardusz.

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 19 órája #52944

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • JELEN
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1169
Mydgard beküldte:
ledgeri beküldte:
Mydgard beküldte:
Üdv!

Teljesen friss a játékkliensem, újraraktam.
- célzó módba váltás és vissza (de lehet, hogy pont a füst)
- vagy a böngésző
Ezekre gyanakszom.

Célzó mód? Befogásra, vagy max zoomra gondolsz? Ha max Zoomra, akkor shiftelsz, vagy görgőzöl?
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 12 órája #52945

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Ez egy Acer Predator lapos, homerseklet gondok 85 foktol kezdodnek, tehat a 75 optimalis uzemi. Memoria 16 gb ddr4, szinten eleg. Nem hiszem, hogy hardwares a gond, amugy gorgozok.

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 9 órája #52952

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1174
Hát nem tudom, nálam lapitón 50-60 a normál, ha 70et elérte, elkezdek aggódni...
Milyen proci kartya?

Mi az a gorgozás? :)

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 8 órája #52953

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1856
Tengerész harci szemtánc.
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 8 órája Írta: Szete58.
Köszönetet mondtak: Jaszon

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 2 órája #52966

• Tavaszi89
  • Tavaszi89 profilkép
  • TÁVOL
  • Tizedes
  • Köszönetek száma: 27
Mydgard beküldte:
Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől. Amiket a WG support írt:
- a device managerben tegyem inaktívvá az integrált VGA-t, hogy az NVidiat használja. Nos ez nem hiszem, hogy játszik, mivel a globális beállításokat használja a játék illetve nem áll szándékomban kiiktatni az integrált VGA-t
- valami Windows frissítéssel érkezett egy Game Mode, amit egy registry kulcs beírásával inaktiválni lehet, ezt megcsináltam
- szintén Wndows frissítéssel érkezett és a parancsikonon keresztül a teljes képernyős optimalizálás kikapcsolása, ezt is megcsináltam
- különböző startup programok okozhatják, ami gyanús hogy okozhatja az a Google Chrome, ami a háttérben fut, érdekes
- CPU túlmelegedés, átlag 75 C°-on megy, ez nem hiszem hogy okozza, a throttlingtól is jóval arrébb vagyok

Másnak volt mostanában hasonló tapasztalata?

Ha ultra klienssel játszol, akkor vedd vissza az audió quality-t high-ra. Naponta 2x-3x is volt, hogy kidobott critical error-ral, de mióta visszaváltottam 2 hét alatt egyszer sem. Én is hülyeségnek tartottam, mikor olvastam a redditen, de tényleg megszűnt.
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 2 órája Írta: Tavaszi89.
Köszönetet mondtak: Mydgard

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 53 perce #52969

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
leopardusz beküldte:
Hát nem tudom, nálam lapitón 50-60 a normál, ha 70et elérte, elkezdek aggódni...
Milyen proci kartya?

Mi az a gorgozás? :)

i7-7700HQ 1060 GTX viszont csak 15.6", en ezt szeretem illetve hurcolaszom is.

Random DC és Random program fagyások... 1 hónapja 49 perce #52970

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Tavaszi89 beküldte:
Mydgard beküldte:
Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől. Amiket a WG support írt:
- a device managerben tegyem inaktívvá az integrált VGA-t, hogy az NVidiat használja. Nos ez nem hiszem, hogy játszik, mivel a globális beállításokat használja a játék illetve nem áll szándékomban kiiktatni az integrált VGA-t
- valami Windows frissítéssel érkezett egy Game Mode, amit egy registry kulcs beírásával inaktiválni lehet, ezt megcsináltam
- szintén Wndows frissítéssel érkezett és a parancsikonon keresztül a teljes képernyős optimalizálás kikapcsolása, ezt is megcsináltam
- különböző startup programok okozhatják, ami gyanús hogy okozhatja az a Google Chrome, ami a háttérben fut, érdekes
- CPU túlmelegedés, átlag 75 C°-on megy, ez nem hiszem hogy okozza, a throttlingtól is jóval arrébb vagyok

Másnak volt mostanában hasonló tapasztalata?

Ha ultra klienssel játszol, akkor vedd vissza az audió quality-t high-ra. Naponta 2x-3x is volt, hogy kidobott critical error-ral, de mióta visszaváltottam 2 hét alatt egyszer sem. Én is hülyeségnek tartottam, mikor olvastam a redditen, de tényleg megszűnt.

Nah amugy ezt is irtak, lehet ez a megoldas. Ultraval tolom amugy, van egy kulso hangkartyam. Kosz a tippet!

Random DC és Random program fagyások... 4 hete 2 napja #52983

Mikori a BIOS a predatoron? Próbálj meg mindenből a legfrissebbet feltenni. GPU driver, chipset, alaplap BIOS. Más nem megy akkor csinálj egy teljes gép resetet. Wise-nak van driver updatere. Ha félsz megkeresni neten az majd leszedi neked, csak elég lassú.
Driver care

"I have the balls to say things that nobody else has the balls to say. I'm the Voice of the Voiceless!"

21. helyezett a Gamescon: Full Nelson XP versenyen (Tier 7: Mahan 2894xp)
Utolsó szerkesztés: 4 hete 2 napja Írta: VoiceOfTheVoiceless.

Random DC és Random program fagyások... 4 hete 2 napja #52984

1060-nak voltak Driver problémái amúgy az áprilisi frissítéssel, amit a májusival oldottak meg.

"I have the balls to say things that nobody else has the balls to say. I'm the Voice of the Voiceless!"

21. helyezett a Gamescon: Full Nelson XP versenyen (Tier 7: Mahan 2894xp)

Random DC és Random program fagyások... 4 hete 2 napja #52992

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
VoiceOfTheVoiceless beküldte:
Mikori a BIOS a predatoron? Próbálj meg mindenből a legfrissebbet feltenni. GPU driver, chipset, alaplap BIOS. Más nem megy akkor csinálj egy teljes gép resetet. Wise-nak van driver updatere. Ha félsz megkeresni neten az majd leszedi neked, csak elég lassú.
Driver care

Csáó!

A BIOS a legfrissebb, az Iobit Driver Boostert használom amúgy. Egyenlőre az audio Ultráról Highra állítás működik, megy a böngésző tálcán, de nem volt még critical.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások