Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #43827 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha a francia ág kiesik (nem járok elég magasan vele) melyik gyújtós, torpos, AA-s, Dreadnaught képes t10-es cirkálót ajánlott beszerezni a kettő közül elsőnek:
Hundenburg vagy Zao ?
:love:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43833 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Ha a francia ág kiesik (nem járok elég magasan vele) melyik gyújtós, torpos, AA-s, Dreadnaught képes t10-es cirkálót ajánlott beszerezni a kettő közül elsőnek:

Hundenburg vagy Zao ?
:love:


hát, Zao-n nincs légvédelem, mert nem teszel rá, Hindin meg azért nincs, mert sonart fogsz használni, de ha a Hindire teszel defAA-t, akkor egy nagyon brutális DM-hez nyugodtan mérhető légvédelem jön létre.

Hindi 250-t sebez 7,2km-ről, 159-t 6,5km-ről, meg valamit közelre, (86-t)
Dm meg 510-t 7,2km-re, és 52-t közelre, szóval teljesen összemérhető, éselfogadhatónál sokkal jobb a légvédelme,ha tizes CV -van, brutális xp-t kapsz belőle, csak az a baj, hogy fel lehet rá tenni a sonart is, és szerintem fel fogod. DefAA-val meg tudja védeni a többieket is bárki ellen.

a Zao nem tud megvédeni senki mást repülő ellen, magát igen azért, ha használja a defAA-t, elméletileg erre is lehet sonart tenni, de a német meg a japán sonar közül az előbbi sokkal csábítóbb...

Hindi kiválóan aprítja a csatahajókat/cirkálókat, ezekre jó a Zao is, de a jó álcája miatt közelebb tud menni, emiatt romboló ellen jobb a japán.

szal ennyi, mindegyiknek nyílt víz kell, szigetek közt tologatni kimondottan xarok. ha légvédelem kell, akkor Hindi, ha rombivadász, akkor Zao.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Sith7, leopardusz, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43835 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Első 8-as csatahajó Amagi vagy North Carolina..? Amagihoz sokkal közelebb állok.


NC-vel beálsz szemből, brutális páncélt kapsz 2/3 tűzerővel. ez jól felkészít egyébként a 9-10 csatahajó taktikára, amelyik szinten nem mozgásból harcol, hanem áll/tolat.
kiváló légvédelem, tier8 még sok CV-vel fog találkozni, 6-7 tieres CV-k csúnyán beleamortizálnak a japánba, Nc-t meg meg sem közelítik. eleve, kevés a repülőjük, ha látják, hogy ott van, kihagyják a pályának azt a darabját jól felfogott érdekükben.
23km lőtáv, kezdőnek extra fontos 15,7km álca

Amagi. légvédelem nincs, hatos ellen valami. rendkívül demoralizáló lőtáv, 20km-ről nézed, ahogy lő a Tirpitz, lő az NC, lő a Bismarck, lő mindenki, te meg nézed, és szenvedsz. 17,3km "álca"
kisebb lőtávval sokkal közelebb kell menjél, ha harcolni akarsz.
+1 ágyút kapsz, de kisebb sebzést valamivel csövenként, összeségében persze több, de ahhoz, hogy leadd, oldalt kell forduljál. 3 csomóval gyorsabb, az hasznos, de fordulni mindkettő úgy fordul mint a csiga, jobban persze mint a "nagyok" de alapvetően nem jól.

Fuso/Colorado korábbi hajók részben lassabbak, részben kisebb a térkép, kisebbek a lőtávok, szigetek is vannak, azokkal odamész, megfordulsz - kicsit veszélyes, de ha sokan vannak muszáj ugye - aztán visszafelé mész, ha jobban álltok visszafordulsz, mozgóharc van fullgázon, oldalsortűz, aztán megint vissza szögbe, mire az ellencsapás megérkezik.

Amagival is igy kell harcolni, NC-vel ugye reális alternatíva, hogy közeledsz, megállsz, és végig az elejét mutatva az ellenféllnek lövöldözöl első tornyokból.

Iowa/Yamato, mind igy harcol egyébként, egyszerűen azért, mert annyira gyorsak, hogy nagyon hamar 15km-n bellül érkeznek az ellenfélhez, ahonnan pillanatok alatt a túlerő szétkapja őket,
cserébe nagyon lassan fordul, ha elkezd fordulni, akkor jó eséllyel nem lesz ideje befejezni.
szóval nem fordul meg, tolat.

én nagyon szerettem mind a Coloradot, mind a Nagatot, a Colot kicsit jobban, de a nyolcasok közül az NC kezdőnek jobban való.
szerintem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Shogun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43838 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta:

ledgeri írta: Ha a francia ág kiesik (nem járok elég magasan vele) melyik gyújtós, torpos, AA-s, Dreadnaught képes t10-es cirkálót ajánlott beszerezni a kettő közül elsőnek:

Hundenburg vagy Zao ?
:love:


hát, Zao-n nincs légvédelem, mert nem teszel rá, Hindin meg azért nincs, mert sonart fogsz használni, de ha a Hindire teszel defAA-t, akkor egy nagyon brutális DM-hez nyugodtan mérhető légvédelem jön létre.

Hindi 250-t sebez 7,2km-ről, 159-t 6,5km-ről, meg valamit közelre, (86-t)
Dm meg 510-t 7,2km-re, és 52-t közelre, szóval teljesen összemérhető, éselfogadhatónál sokkal jobb a légvédelme,ha tizes CV -van, brutális xp-t kapsz belőle, csak az a baj, hogy fel lehet rá tenni a sonart is, és szerintem fel fogod. DefAA-val meg tudja védeni a többieket is bárki ellen.

a Zao nem tud megvédeni senki mást repülő ellen, magát igen azért, ha használja a defAA-t, elméletileg erre is lehet sonart tenni, de a német meg a japán sonar közül az előbbi sokkal csábítóbb...

Hindi kiválóan aprítja a csatahajókat/cirkálókat, ezekre jó a Zao is, de a jó álcája miatt közelebb tud menni, emiatt romboló ellen jobb a japán.

szal ennyi, mindegyiknek nyílt víz kell, szigetek közt tologatni kimondottan xarok. ha légvédelem kell, akkor Hindi, ha rombivadász, akkor Zao.

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43844 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv!

Hogyan lehet megszerezni a speciális álcafestéseket? Mert mintha a leírásban kampányról olvastam volna, vagy rosszul értettem? Ma már láttam egy wows születésnapos álcafestésű Monarchot, ezért kérdem.

Elnézést, figyelmetlen voltam! Megvan a válasz! Viszont hol tudom megnézni, hogy mik az új kitüntetések feltételei?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43856 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Bal oldalt: spec achi topik utolsó HSZ-ének 2 linkje

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.