Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hónapja #48915 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Most is akadnak sok BBs meccsek, csak akkor, amikor nincs más (és sok BB éri el az 5. percet)... Most napközben azért akadnak egyébbel játszók, így a rendszer inkább csak sorban, de folyamatosan tologatja ki a régóta várókat..., mert tusja balanszolni a csapatokat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48918 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Hm, engemet olyan másfél percnél dobott be, 5 perc környékéhez nem tudom mennyi playernek kéne bb-znie

De az a jó, hogy a questet meg lehetne csinálni Rankedben is most, a High Calbier és a Dreadnaught-ot ott kiszedtem össze, csodálom, hogy nem oda mentek most. Akik meg T5-öt éppen elérték és akarnak egy free t7-es bb-t, azok meg nem tudom, ok ok, kell egy prémium hajó így az elején, ez ingyen is van, de biztos jó lesz így nekik? T7-esként csöppet másabb dolguk lesz t9-ben mint t5-tel t7-ben (amúgy elég sok az olasz bb :O )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48921 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni az itteni "öregektől", hogy ha megszerzem a küldetésekből a DoY-t, és nekiállok a másik küldetéssorozatnak, amiben a t6-os hajókat+festést (ha jól értelmeztem) adja jutalomként, akkor érdemes-e pl. a New Yorkot (a NewMex-et adja az egyik küldi) elit szintig kihúzni, vagy inkább álljak meg az összes modul kifejlesztése után? Ha úgyis megkapom a t6-ost, a t5-ös automatikusan elit lesz. Vagy nem?

Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48923 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Storno
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48926 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Mivel megkapod a következő hajót, így elit lesz, mert már nem kell kifejleszteni. Nekem tavaly a Leander és a Farragut lett meg így, ezért az előttünk lévő hajót meg sem vettem, hogy csak a modulokat kifejlesszem rajtuk :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48939 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Kérdés
Urak!Az lenne a kérdésem az ádventi naptár küldetéseit amit megcsináltam hol tudom megnézni és hogy mit kellene hozzá még teljesiteni?Csak 1 valami kellene hozzá de nem tudom mi.Thx

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.