Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #55116 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs a Salemen sonar, és a radar is rövidebb hatótávú!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55118 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
+ cserébe van "superheal"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55119 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyáltalán érdemes a Salemre adni a szenet? Végül is tizes prémhajó, nem kilences, de mennyire jó, pl a Dezmóhoz képest?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55121 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocs a tudatlansagomert de nem latom az osszefuggest Arra gondoltok hogy a ket hajo annyira hasonlo hogy a Des Mones sima fejlelesztesben elerheto A szenemet megkoltsem masra Az XP nem erdekel ugyse valtom be hat a creditbol egyenlore hiany van ezert is kerdezem hogy tudjatok e 180 vagy 90 ezer kreditert megy a Salem mert mar csak 10 nap hianyzik hogy meglegyen a szen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55124 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Salemre szerintem csak akkor érdemes beruházni, ha nem akarod a DesMoint, de kéne egy amcsi t10-es CA. Gunfire ugyanaz,credithozama olyan, mint minden t10-enek, csak ugye megkapod a t10 prémcamot ami ad creditet alapból.

180k credit? Ez nekem most nem tiszta, a javítási költségre gondolsz? (javítás+ellőt lőszerek utáni költségek). Camo miatt ez alapból lefeleződik, ami elég sokat javít creditbevételen. Nekem Haifuris (high school fleet) camom van yamaton, sajna nem +credites a zászlója, hanem free xp-s, ha jól rémlik, de a -50% javítást megkapta és néha szépen lehet keresni vele, egy elfogadható körre is B) (200k credit profit nekem megérős, így 45milla mellett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55125 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Elkezdtem bepötyögni a válaszomat addigra szóltak hogy segítségre van szükség a fürdőben
mosógépszervíz:F05 hibakód -Álló szivattyú, vagy a nyomáskapcsoló beragadt tele állapotban (Nem ürít (pl. szűrő tele): kb. 8’20” után szivattyú leáll, kapcsoló forog :unsure: <<mondom a Nejemnek kiszállással együtt 8000 a 20 perc munkadíja, mert ugye fel kellett kelnem a fotelból erre csak frissen főzött KV-t kaptam... :woohoo: ) és mire megoldottam , a lényeget megírták.. :cheer:

De azért: ( a száraz adatok ugyanazok ) Ami talán lényeges hogy a Salem-en vagy radar vagy szonár van, míg a DM-en 2 külön sloton van rajta így mindkettő lehet.

wows-numbers.com/ships/compare/?id[0]=3550394352&id[1]=4273911792

A 180 vagy 90 nekem sem egyértelmű, mert zavar hogy a 240k szénért kapható hajó 25%-os kuponnal pont 180k szén..

DE!

Tier:X ( teljes javítási költség )
Tech Tree Ship(base cost): 180k
Tech Tree Ship(with permanent camouflage):90k (-50%) -na és ezt tudja a Salem kamóflázsa
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.