Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55601 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Acetil_coenzim_A írta: Akik kipróbálták tesztszerveren, milyennek ítélik az átdolgozott repülőgéphordozókat?


Ha eddig CV-ztél, és azt mondtad, hogy határeset (a pozitív oldalról érkezve), akkor a jövőben nem fogsz cv-zni...

Nem szól másról jelenlegi állapotában, minthogy érd el a célt, miközben random füstpamacsokat kerülgetsz -amiket ha érintesz egy géppel akkor annak pá. Ha odaértél akkor próbálsz dobni 3*, aminek az eredménye, hogy a visszatérő gépeid mutatják hol vagy... Ha a pl a másik CV kifigyelte, hogy merre mennek a gépeid, vagy DD, és amikor te készülsz támadni ő kigyújt pl, akkor választhatsz, hogy befejezed a támadást, vagy égsz, mert ha elhagyod a squadod, akkor nem tudsz visszatérni rájuk, újat kell indítani. Mindezt úgy, hogy a repülőket WASD-vel, a hajót meg egérrel, waypoint-ozva irányítod...

Szerencsére opció lesz az XP visszakapás, én jelen állapotomban élnék vele.

A túloldal meg olyan, hogy egy ognevoi körben engem 3 CV nem tudott kiszedni, míg én egyet ki is lőttem közülük...

Mindegy, vagy "majd kiderül" vagy "RIP"...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55604 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta:

Acetil_coenzim_A írta: Akik kipróbálták tesztszerveren, milyennek ítélik az átdolgozott repülőgéphordozókat?


Ha eddig CV-ztél, és azt mondtad, hogy határeset (a pozitív oldalról érkezve), akkor a jövőben nem fogsz cv-zni...

Nem szól másról jelenlegi állapotában, minthogy érd el a célt, miközben random füstpamacsokat kerülgetsz -amiket ha érintesz egy géppel akkor annak pá. Ha odaértél akkor próbálsz dobni 3*, aminek az eredménye, hogy a visszatérő gépeid mutatják hol vagy... Ha a pl a másik CV kifigyelte, hogy merre mennek a gépeid, vagy DD, és amikor te készülsz támadni ő kigyújt pl, akkor választhatsz, hogy befejezed a támadást, vagy égsz, mert ha elhagyod a squadod, akkor nem tudsz visszatérni rájuk, újat kell indítani. Mindezt úgy, hogy a repülőket WASD-vel, a hajót meg egérrel, waypoint-ozva irányítod...

Szerencsére opció lesz az XP visszakapás, én jelen állapotomban élnék vele.

A túloldal meg olyan, hogy egy ognevoi körben engem 3 CV nem tudott kiszedni, míg én egyet ki is lőttem közülük...

Mindegy, vagy "majd kiderül" vagy "RIP"...

Hogy kapja vissza az ember az XP? Szabad Xp-be vagy mindegyik CV-nél ott fityeg majd az Xp külön külön?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55605 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Olyasmit olvastam, hogy ha megvan pl t8-ig, és azt mondod, hogy kösz nem kell a t6-os se, de pl küldikért megtartod a t5-öst, akkor el tudod majd adni az összes választott tier felettit, és free XP-t kapsz cserébe, de csak a hajó értékét fedve (érts modulok is, de a hajóra gyűjtött nem)...
(Ja és azt nem lehet eljátszani, hogy megvagyok t8-ig, de azt megtartva visszakérem az XP-t t4-7 közt...)

Lehet hogy az lesz, inkább, mert egyszerűbb: Minden CV-t elvesznek mindenkitől, mindenki visszakapja a cv-k árát, és aki akarja újraveszi amije volt...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55606 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Vagyis akkor a CV-kbe befektetett normál xp-t free xpben fogják visszatériteni? Az azéét egy igen jó vásár lenne... B) Akkor hajrá, CV húzásra fel! :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55607 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Mondjuk a hajókon álló Xp-ből is visszakérnék ha lehetne, mivel azt én megszereztem, de már az azirányu tudásom semmis lesz... de ez biztos nem fog megtörténni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55609 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Értem! Én a hordozókkal azért álltam parkolópályára, mert a küldetésekhez elvétve lehetett használni, meg elindultam a végeleges festésű hajókért. Nekem a régi rendszer tetszett, csak nem ment valami jól. De ezek szerint ne számítsak sok jóra.

Miért nem lehet a régit kiegészíteni a rajok kézi irányításával?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.