Csak egy gyors kérdés...

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #55834 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta:

Gabrikovics írta:


Sziasztok ! A legutóbbi frissítés után már harmadszor járok úgy hogy a játék közben a hajóm kiúszik a képpből a nézetem a képernyőn nem változik a csata menetét továbbra is látom de a rögzített kamera miatt beavatkozni nem tudok ! Valahogy olyan mintha már elsülyedtem volna és kívülröl nézem a csatát ! Mi a fenét csináljak ???

Sziasztok, lenne néhány kérdésem:
Mi által lesz az, hogy a kistérképre felkerülnek a hajónevek? Mert az én kistérképemen mind ha nem lennének hajónevek...
Hogyan elérhető a kistérképtől balra levő hajó állásszög mutató? És ez hogyan használható?
Illetve ezek mennyire számítanak tiltott módnak?


Szia!

Hajóneveket, iránymutatót akkor láthatsz, ha a térkép feletti fogaskerékre kattintasz. Nem mod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55836 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Obsidianriver!

Köszi most már csak meg kell keresnem, hogy mit kell bepippantanom.




Más:

Tegnap bénáztam a konténer nyitásnál. Már volt a konténer helyen láda, mikor a következő konténer gombot nyomtam meg. (A ládanyitás helyett.) Lehetséges-e hogy így konténer tartalmát elveszítsem, vagy ilyenkor megnézés nélkül bekerül a raktárba, egyéb helyre a meg nem nyitott konténer tartalma?




Leviatán játékmódhoz:
Meddig tart? (12. hó 20.-át tippelem.)
És nem tudjátok mivel lehet játékmódhoz hajókat nyerni? (Mert még nem láttam csatába mást, csak az alap 3-at.) A Rasputyin mind ha 50 győztes csatára adnák...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55841 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta:

Más:

Tegnap bénáztam a konténer nyitásnál. Már volt a konténer helyen láda, mikor a következő konténer gombot nyomtam meg. (A ládanyitás helyett.) Lehetséges-e hogy így konténer tartalmát elveszítsem, vagy ilyenkor megnézés nélkül bekerül a raktárba, egyéb helyre a meg nem nyitott konténer tartalma?

A már begyűjtött /megnyert láda ott van a láda ikonra kattintva. Van, aki perverz és gyűjti őket. :) Majd egyben nyit ki x100-at. :D (Nem én vagyok az. )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55843 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Van, aki perverz és gyűjti őket. :) Majd egyben nyit ki x100-at. :D


Van az olykor több is... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55845 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha pl Aslain modpackból raksz fel, akkor megnyugodhatsz, nincs tiltott mod benne, WG-sek s ajánlják.
Az a kis dolog a térkép mellett, ami a célpont szögét mutatja az innen van, én nem használom, gépem azért nem túl jó (4 giga ram, ebből felet eszik a videókártya, szóval marad 3,5), meg 1366x768-as monitornál zavaró lenne :D


Twilight Battle:
Majd 7.12-vel lesz vége, az meg majd 2-3 hét talán, így tippelve... ja, én a Royal navy missions végére raknám, az meg 2 hét múlva lesz.
Rasputyinhoz kell 50 győzelem (4/10 miatt én hagyom ezt inkább), a többi majd jön, lesz küldetés ,hogy nyerj 5 meccset és akkor megkapod őket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55851 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy hordozóágakat mikor variálják át, illetve van-e értelme beszerezni a korábban eladottakat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.