Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #55924 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

deaxus írta: Grievous,ha már írtad a 450 alap xp-t coop-ban.Raknál be pár képernyőmentést,ezekről a csatákról,hogy lássan a tier/teljesítmény arányt?Kíváncsi lennék rá,hogy nő magasabb szinteken.Ha megéri,akkor lehet beruházok pár 8-as cirkálóba vagy rombolóba,amikkel elbohóckodom coop-ban.



Kb annyi xp, mintha folyamatosan vesztes csatát mennél , abból is teljesen átlagosat. Szóval ott xp-t gyűjteni lassú és nem igazán izgalmas.
A beruházol 8-asra, az szabad tapasztalati pontokból gondolod?
Arra figyelj, hogy a kampányoknak csak elenyésző része teljesíthető co-opban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55928 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Coop max a hajók bemelegítésére jó, semmi másra. MEg ugye azzal indít az ember mikor először játszik ezzel a játékkal

Cossackkal mentem, 90-100k dmg-es körökkel, mi a francért campeljek hátul ha botok ellen vagyok csak? (jó, kel lsupport, mert azért 1x4 torp az bárhogy nézve is 4db torpedó)
Én most a brit win küldi maitt erőltettem inkább a coopot, nem votl kedvem szívatni magamat randommal annyit, ma is 80k dmg-es kör bukó edingburhggal, tegnap meg 3 lionnal egy huzamban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55930 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

deaxus írta: Grievous,ha már írtad a 450 alap xp-t coop-ban.Raknál be pár képernyőmentést,ezekről a csatákról,hogy lássan a tier/teljesítmény arányt?Kíváncsi lennék rá,hogy nő magasabb szinteken.Ha megéri,akkor lehet beruházok pár 8-as cirkálóba vagy rombolóba,amikkel elbohóckodom coop-ban.



Kb annyi xp, mintha folyamatosan vesztes csatát mennél , abból is teljesen átlagosat. Szóval ott xp-t gyűjteni lassú és nem igazán izgalmas.
A beruházol 8-asra, az szabad tapasztalati pontokból gondolod?
Arra figyelj, hogy a kampányoknak csak elenyésző része teljesíthető co-opban.



Én úgy játszom,hogy cirkálókkal és rombolókkal megyek coopban,mert csatahajóval nem sok esélyem van normálisan sebezni.Mindent szétlőnek előlem a társaim.Kivéve a König,mert azzal nagyon szeretek közelharcolni.Randomban meg csak csatahajóval,mert szétvet az ideg,mikor szivatnak az ellenfelek.Ott eldurrogtatok hátulról,és nincsenek váratlan helyzetek.

Értem én,hogy nektek nem érdekes a coop,és értem azt is,hogy az igazi játék a randomban van,de 7év WOT után már nem hiányzik a semmilyen izgalom.Nekem így jó,és a többieknek sem ártok a bénázásommal.Ha nem lenne coop,tuti nem játszanék ezzel a játékkal sem.

A 8-as hajók prémiumok lettek volna,de így nem valószínű,hogy beruházok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55932 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha az ellenfél zavar, próbáld ki a scenariokat. Most éppen Hermes van "Operation of the week"-ben. Jól hoz a konyhára, 5 csillagért meg kapsz egy nap prémet is. Az ellenség gép, ugyanúgy mint coopban. Csak mondjuk kellene egy tier7 hozzá...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55936 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha valamire százalékos módosítót teszek, de többet is , akkor az összeadódik vagy "rétegesen" módosul? Pl torpedó töltés skill 15% és torpedó töltésgyorsító 15%, az az alapra rak (vesz el) 30%-ot, vagy a már változtatottan variál?
azaz pl.: 100 sec 70 sec lesz, vagy 72,25?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55937 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Ha valamire százalékos módosítót teszek, de többet is , akkor az összeadódik vagy "rétegesen" módosul? Pl torpedó töltés skill 15% és torpedó töltésgyorsító 15%, az az alapra rak (vesz el) 30%-ot, vagy a már változtatottan variál?
azaz pl.: 100 sec 70 sec lesz, vagy 72,25?


Mindennél csak összeadódik és az alapból számolja. Különben XP szorzóknál durva dolgok jönnének ki, ha mondjuk a háromszorost háromszorozza...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.421 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.