Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hónapja #57173 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Füstben 2km az alap észlelhetőség, annyiról mindenki kispotol. Volt rajtad Located felirat, vagyis valaki RPF-fel rohangált, ha ez a gearing volt akkor könnyen kitippelhette, hogy kb hol vagy a füstön belül.

Meg valaki mondja már el, hogy milyen "cheat"-tel lehet a szervert vabrálni? Az, hogy mm berak-e gyengébb csapatokhoz az konteó (valameddig támogatom ezt), de az szerver részéhez tartozó dolog, de mikor ilyen csalás van max a kliens oldalt tudod alakítani, nem? (pl a célzó mód gondolom ilyen)

Csatahajóval mentél egy dd-re aki eltűnt 5km-ről? DD-knek lövés után FÜSTBEN 3-5km-es spottávjuk van csak, ez változó, hogy mennyi pontosan, mert ugye nem azonosak a dd-k paraméterei általában (meg balansz miatt is lehet variálni)


Shima max camoja 5.6, gearing asszem 5.8 v 5.9, legendaryval meg asszem 5.6, ilyenekre érdemes figyelni, ilt megtanulgatni ,hogy minek mennyi camoja lehet azoknak a hajóknak amik gyakran feltűnnek. (vagy csak sejteni, az is sokat jelent)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57176 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Eloszlatok egy félreértést szó nincs 5-6 km-ekről
1 üldöz a Gearing
2 Beködölöm magam a Gearing 1-2 száz méterre van 1kép minimap
3 Nem lövök mert nincs kire eltünt Gearing
4 Varok nézek csodálkozok gondolkozok hogy akkor most mi van nem lövök közben eltelik 13 mp tehat az ellen olyan messze volt amikor eltünt előlem hogy ennyi időalatt ér 20m-re Visszanéztem a fényképet located felirat van detectid nincs
5 kilőnek még ekkor sem látok senkit 2 kép most az nem tiszta, gyorsan történt talán felvillant a hajó de nagyon nagyon közel de lehet hogy csak a lövést láttam

ROMBOLÓ ELŐL TŰNT EL A CSATAHAJÓ Ugyanez a figura csak az ellen BB és nagyobb a távolság köd után eltünt nem tudtam lőni rá Mire elfogyott a ködöm előkerült 2km messzebb eltümtette magát amíg menekült

Most felmerült bennem egy lehetőség Azt irjátok a köd nem látszik át Ha ködben állok és nincs a kozelben senki aki spotolja nekem az ellent akkor nem látom csak ö lát engem mármint a ködfelhőt???????
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57177 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Eloszlatok egy félreértést szó nincs 5-6 km-ekről
1 üldöz a Gearing
2 Beködölöm magam a Gearing 1-2 száz méterre van 1kép minimap
3 Nem lövök mert nincs kire eltünt Gearing
4 Varok nézek csodálkozok gondolkozok hogy akkor most mi van nem lövök közben eltelik 13 mp tehat az ellen olyan messze volt amikor eltünt előlem hogy ennyi időalatt ér 20m-re
5 kilőnek még ekkor sem látok senkit 2 kép most az nem tiszta, gyorsan történt talán felvillant a hajó de nagyon közel de lehet hogy csak a lövést láttam


Ezek szerint akkor vakba lőtt a Gearing.

akkufuro írta: ROMBOLÓ ELŐL TŰNT EL A CSATAHAJÓ Ugyanez a figura csak az ellen BB és nagyobb a távolság köd után eltünt nem tudtam lőni rá Mire elfogyott a ködöm előkerült 2km messzebb eltümtette magát amíg menekült

Ez most ugye egy másik eset? Mert a Gearing az romboló... Erről tudnál megosztani visszajátszást? Mert így csak a látatlanra tudom mondani, hogy hallatlan.

akkufuro írta: Most felmerült bennem egy lehetőség Azt irjátok a köd nem látszik át Ha ködben állok és nincs a kozelben senki aki spotolja nekem az ellent akkor nem látom csak ö lát engem mármint a ködfelhőt???????

"Azt irjátok a köd nem látszik át." Szerintem ez pontatlan fogalmazás. Szerintem a köd az nagyon lecsökkenti az észlelési távolságot. Tehát abban is észre lehet venni minden hajót. Mivel te a játék talán legkisebb felderítési távolságával rendelkező hajóba ültél, a Gearing vakba lőtt. Különben meg kellett volna jelennie a felderítési háromszögszögnek, majd a célzásinak ha van ilyen kapitányi tulajdonságod.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57178 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Ja és a replayt kapcsold be, akkor biztosan meg tudjuk majd oldani a dolgot..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57179 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
Az első képen befüstölöd magad,a gearing kb 4-4,5 km-re van,nem pár száz méterre.Akkor láthatnád a gearinget ha folyamatosan lőne,de mivel nem tüzel csak úszik a füst felé, nem látod...ő sem téged.Beúszik a füst mellé,mögé ekkor felvillantok egymásnak kb egyszerre,de ő készül a lövésre és kiszed.De ebben a pillanatban ahogy kilőtt téged,ő el is tűnik nincs spot alatt,mert a hulla nem spotol...és a legközelebbi csapattársad,nincs 15km-en belül.De a pillanatnyi felvillanása elég arra,hogy a minmappán látszódjon(2-3 kép),az utolsó pozíciója ahonnan kilőtt.Ez az egész kb 2-3 másodperc volt,odament feltűnt,kilőtt,eltűnt..semmi extra nem történt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57180 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Az lesz a legjobb aREPLAY hál istennek azért nem nap mint nap történnek velem ilyenek Igen a bb másik eset Ha nézed az órát kb 25 mp volt láthatatlan addig húzott elfelé
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.