Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hónapja #57403 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért érdemes/érdemes volt a küldetést felvenni, mert 15 győzelemért kapsz 3 random napi konténert (5 győzelemre egyet). Meg volt egy 10 speed flages küldi, +t5-ös szovjet hajóval kell 5 gyújtást és 5 citadellát adni. Nem sok, de flag az flag

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57406 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

acelkocka írta:

Rolesz81 írta: Másnak is van küldetése egy Minsk camo-ért? 10 napi mission kell hozzá. Nem találom a hivatalos oldalon sehol ezt a küldetést.


Igen van, aki regisztrált az eseményre. Azt hiszem Jan. 24-28 között lehetett, Leningrád a fődíj. ( nekem legalább is a reg után jelent meg a Minsk camo küldetés)

www.wows.hu/index.php/forum/off-topik/18...ciok?start=525#57260

Hát erről úgy néz ki lemaradtam. Nem emlékszem, hogy regisztráltam volna... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57408 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Azért érdemes/érdemes volt a küldetést felvenni, mert 15 győzelemért kapsz 3 random napi konténert (5 győzelemre egyet). Meg volt egy 10 speed flages küldi, +t5-ös szovjet hajóval kell 5 gyújtást és 5 citadellát adni. Nem sok, de flag az flag


Én most vettem meg a Minsk-et, bár a Grozovoi felé fogok menni, ezeket úgy szeretem csinálni ha a másik ágat is kifejlesztem még ha meg sem veszem, ne kelljen egy hajót ezért visszavenni - ehez jól jön egy ingyen állandó festés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57409 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én az ilyen camokat annyira nem tartom soknak. Ok, állandó, ingyen van, de +50% xp csak? t9 meg t10-eseknek már jobb a camoja (jó, nem rémlik mit ad most a sima camo t8 és azalatt, de gondolom a szokásos -10% javítás ami annyira nem sok, mert a költségek nagyját a prém fogyócikk adja, meg 50% xp nem sok, esetleg ha 100 akkor már jobbnak néz ki, de lehet szerezni jobbat konténerekből.
Ha megtartós a hajó akkor valóban van értelme, Desmoinon, Bismarckon, Yamaton pl az "ajándék" camokat használom, mert ezeket megtartottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57414 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Type 17 -Minsk festés, arra jó hogy a +100 vagy afölöttieket azokra tegyem amit gyorsabban fejlesztenék. A 4km-es torp hatótáv miatt ez sem lesz a kedvencem, de legalább hamarabb túl leszek rajta spórolósan ha néha-néha megyek vele. +1 prém nélkül jó a -10% is. :lol:
(3% to surface detectability range.
+4% to maximum dispersion of shells fired by the enemy at your ship.
-10% to the cost of ship's post-battle service.
+50% to experience earned in the battle)

(és konténerből mindíg a try to luck-ra nyomok, állandó festés még nem esett, csak hajóval együtt :P )
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57417 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
718.351 Free Xp-nél tartok:
-a halasztott verzióváltás mikor lesz?
- várható e 9-es free XP-ért megvehető hajó az új verzióval?

Köszönöm a segítséget előre is, így el tudom dönteni hogy persze ha meglesz a mennyiség akkor vásároljak vagy megtartsam az XP-t. ( illetve annyi változás volt az időpontban, nem tudtam követni) :pinch: (+ lustaság) :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.