Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja #59480 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem is kell törjed, bejelölöd, oszt idővel meglesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59481 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Jaja, olyan gyüjtős mint az eddigiek, vagyis ládanyitásnál vagy kapsz vagy nem :)

Azuma kapitányt kap (AL Azumara gondolok), 10 pontos.

Meh, nem akarok prémládát venni Prinzért, főleg, hogy random Xd (meg van pár jó karakter) Meg most max orosz kéne, de 1 orosz hajó van AL-ben, de Aurora-t megkaptuk (2 aurora van AL-ben, ez az egyik, a másik meg egy brit cirkáló)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59495 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagyfater meg kell lenni én annó a SASOS kamut bányásztam a Worchira ami rá fél évvel lett meg Más lehet hogy hülye vagyok de hogy rohangálnak már LAZOval pízér se láttam megvehetőnek vagy már össze lehetett szedni az 1500at Supermen kategóriában
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59496 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Nagyfater meg kell lenni én annó a SASOS kamut bányásztam a Worchira ami rá fél évvel lett meg Más lehet hogy hülye vagyok de hogy rohangálnak már LAZOval pízér se láttam megvehetőnek vagy már össze lehetett szedni az 1500at Supermen kategóriában


Ha vett az ARMORY-ban 20 db "szuper" konténert, az konténerenként 75 token B) az "csak" 22 000 goldba kerül (én már első nap találkoztam csatában ellenfélként LAZO-val), biztos van akinek "van az pénz" amit rákölt a játékra :cheer: , csak azért, hogy "nekem már megvan" be-be-beeeee :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59498 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Láttam egy emberkét Lazoval megnéztem a profilját szerintem az összes prémhajó megvolt neki átlag csataszám 1-10ig biztos marhára megéri dehát így nem kopik el ???
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59502 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki tud e biztosat arról hogy mostanában fél éven belül jön e valami free xp-s CA vagy DD Alaska nem igazán a szivem vágya de ha mostanában nem jön semmi akkor megvenném

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.