Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 50 vendég és 6 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Klán: [HNF] - Hungarian Naval Force

Klán: Hungarian Naval Force 1 hónapja 2 hete #42102

• Plehr
  • Plehr profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz II
Üdv

Fent vagyok TS-en. Valaki tud jogot adni, hogy mozogjak?

Köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Klán: [HNF] - Hungarian Naval Force 1 hónapja 3 napja #42635

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 103
A klánba továbbra is aktív tagfelvétel van.

Főbb követelmények :

- 1500 csata minimum
- ts használata ( a csak hallgatok nem elég )
- tier 8as hajók megléte

A fórumot olvasó jó CV játékosok főleg jelentkezzenek :lol:
Köszönetet mondtak: DragonZ, Palee1987

Klán: [HNF] - Hungarian Naval Force 1 hete 3 napja #43804

• eclipse85gt
  • eclipse85gt profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz III
  • Köszönetek száma: 9
Sziasztok! A HNF ésHNA klán toborzást hirdet,aktív játékosok számára.HNF feltételei:ts használata 2-3 tier 8 as hajó megléte min csata 1500 gyakorlókon való részvétel.A HNA feltételei min 500 csata ts használata 2 tier6 os hajó gyakorlókon valló részvétel.Jelentkezni játékon belül HNF be bontottcsirke toborzó tisztnél a HNA ba eclipse85gt toborzó tisztnél lehet,vagy itt hnf.hu/node/6 Sok sikert mindenkinek.
Utolsó szerkesztés: 1 hete 2 napja Írta: eclipse85gt.
Köszönetet mondtak: DragonZ, reveszlaci

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 3 napja 29 perce #44259

• Palee1987 [HNF]
  • Palee1987 profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 69
Érdeklődnék hogy pontosan miért is lett törölve bontottcsirke azaz a HNF toborzószövege?
Eclipsegt is hírdet de ő a HNA-t képviseli, a 2 klán külön rendezi a toborzást...

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 2 napja 23 órája #44268

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 835
Nem volt tisztázva!

A HNA be volt vezetve egy HNF tag által, HNF tag írt a HNA klántopikba, majd külön jöttek a hírdetések, legutóbbi láthatóan egy héten belül volt a legutóbbihoz képest meghírdetve, majd a HNA egy-két órán belül..

Mivel nem volt megemlítve a külön kezelendőség, és egyik másik "akadémiája"-ként szerepel + klántopikok, tippre van is átjárás a kettő közöt....Gondoltam kezelhető egyként, mivel a hírdetések is egy dominre szólnak.

Akkor a fentiek miatt Kérném, hogy a HN* hírdetések ezentúl szerepeljenek egyként, mert egyként lesznek moderálva!
Jelenlegiek helyreállítva
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....
Utolsó szerkesztés: 2 napja 23 órája Írta: ledgeri.

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 2 napja 22 órája #44270

• bontottcsirke
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
ledgeri beküldte:
Nem volt tisztázva!

A HNA be volt vezetve egy HNF tag által, HNF tag írt a HNA klántopikba, majd külön jöttek a hírdetések, legutóbbi láthatóan egy héten belül volt a legutóbbihoz képest meghírdetve, majd a HNA egy-két órán belül..

Mivel nem volt megemlítve a külön kezelendőség, és egyik másik "akadémiája"-ként szerepel + klántopikok, tippre van is átjárás a kettő közöt....Gondoltam kezelhető egyként, mivel a hírdetések is egy dominre szólnak.

Akkor a fentiek miatt Kérném, hogy a HN* hírdetések ezentúl szerepeljenek egyként, mert egyként lesznek moderálva!

Ha már így át lettek dobálva a dolgok össze vissza... akkor légyszíves töröl ki az apróhirdetésekből eclipse85 hozzászólását hogy ki tudja írni rendesen... ne így nyomorítva legyen
Utolsó szerkesztés: 2 napja 22 órája Írta: bontottcsirke.

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 2 napja 22 órája #44271

• bontottcsirke
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
bontottcsirke beküldte:
ledgeri beküldte:
Nem volt tisztázva!

Ha már így át lettek dobálva a dolgok össze vissza... akkor légyszíves töröl ki az apróhirdetésekből eclipse85 hozzászólását hogy ki tudja írni rendesen... ne így nyomorítva legyen

Ahogy nézem már visszakerült a hsz-em
Utolsó szerkesztés: 2 napja 22 órája Írta: bontottcsirke.

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 2 napja 21 órája #44276

• PzPuma
  • PzPuma profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1133
ledgeri beküldte:
Nem volt tisztázva!

...
Utolsó szerkesztés: 2 napja 21 órája Írta: PzPuma.

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 2 napja 8 perce #44318

• DragonZ [HNF]
  • DragonZ profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 331
Ledgeri csak az egy bökkenő a HNF és a HNA között, hogy tök mások a felvételi követelmények , ezért is nem kezelhető egy klánként.
Amúgy mivel a HNA a HNF akadémia klánja , ezért mi zárná ki hogy HNF-s tag tegyen ki rá hirdetést ?

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 1 napja 21 órája #44329

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Egy üzenetben nem lehet mindkettőről írni...
Nem lehet. hogy egyik frissítésekor a másik akkor is aktuális dolgai át legyenek másolva...
Pontosan, mivel egy kezelésbe tartozik ilyen szinten, ezért élni fog a narancs szöveg!
Diskurzust megértettnek tekintem. Legközelebbi hirdetésetekkor ezek a hozzászólások igény szerint törlésre kerülnek!

Téma lezárva!

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 1 napja 21 órája #44330

• DragonZ [HNF]
  • DragonZ profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 331
Döntsd el már légyszíves, hogy most egyként vagy különként kezeled, mert egyik hsz-eddel hazudtolod a másikat.

idézem :

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 1 napja 21 órája #44333

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Egyben, egy hsz-ként ha így már világosabb.

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 1 napja 21 órája #44335

• humorpalanta
  • humorpalanta profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz I
  • Köszönetek száma: 2
Sziasztok!

Most, hogy bejött ez az olajozás, meg miegymás, elgondolkodtam, hogy keresek egy klánt. Egyetem mellett nem tudok semmi konkrétat ígérni jelenleg, de hétvégente nagyrészt tudok játszani.
TS-t még soha nem használtam, nem tudom hogy működik, szóval ahhoz hozzá kell szoktatnotok.

Viszont statjaimat nyugodtan lecsekkolhatjátok warships.today-en, nem rosszak. Szakaszban nem szoktam tolni, de így klánban kipróbálnám magam. Több, mint 4400 csata van a hátam mögött, már 2 éves vagyok, T9-nál tartok jelenleg, 1 hónapja egy boldog Missouri tulajdonosa. Kis kredithiányom van, úgyhogy jelenleg főképpen arra hajtok.

Ha úgyis alakul, hogy nem érek rá akkor, mikor kell, sokat szoktam játszani, így olajat könnyen termelek a klánnak. Itt, ezen a fórumon nem vagyok aktív, játékban ugyanezen a néven megtaláltok, illetve az angol fórumon is gyakran megfordulok.
Próbálom most ezt a topicot követni, ha valaki válaszol, de inkább ingame írjatok, azt előbb észreveszem, kösz, jó játékot!
Köszönetet mondtak: Szete58

Klánok apróhírdetései (keresni a *keresőben!!!) 1 napja 19 órája #44346

• bontottcsirke
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
humorpalanta beküldte:
Sziasztok!

Most, hogy bejött ez az olajozás, meg miegymás, elgondolkodtam, hogy keresek egy klánt. Egyetem mellett nem tudok semmi konkrétat ígérni jelenleg, de hétvégente nagyrészt tudok játszani.
TS-t még soha nem használtam, nem tudom hogy működik, szóval ahhoz hozzá kell szoktatnotok.

Viszont statjaimat nyugodtan lecsekkolhatjátok warships.today-en, nem rosszak. Szakaszban nem szoktam tolni, de így klánban kipróbálnám magam. Több, mint 4400 csata van a hátam mögött, már 2 éves vagyok, T9-nál tartok jelenleg, 1 hónapja egy boldog Missouri tulajdonosa. Kis kredithiányom van, úgyhogy jelenleg főképpen arra hajtok.

Ha úgyis alakul, hogy nem érek rá akkor, mikor kell, sokat szoktam játszani, így olajat könnyen termelek a klánnak. Itt, ezen a fórumon nem vagyok aktív, játékban ugyanezen a néven megtaláltok, illetve az angol fórumon is gyakran megfordulok.
Próbálom most ezt a topicot követni, ha valaki válaszol, de inkább ingame írjatok, azt előbb észreveszem, kösz, jó játékot!

Holnap ha leszel majd beszélhetünk. Ha látsz online nyugodtam írj rám. Nevem ez a játékban is.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások