Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35213 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Üdv a klán tagoknak és köszönet a felvételért. Igyekszem hasznos tag lenni :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35222 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sziasztok!

Lévén,hogy tagja vagyok a klánnak,pár észrevételt azért tennék,ha lehet!

A klán tagjai nagyon eltérő időben vannak fent,s nagyon eltérően játszanak.persze nehéz össze egyeztetni a szinteket(Tier),de megoldható. Pl.: Többet játszottam már Get200 társunkkal,még ha nekem T6-os a legnagyobb akkor is.Ezt csupán a chat-ben lévő aktivitásra vetítettem ki,és ahogy pozitív élmény volt,úgy negatív is.Szakasz meghívásra,sokan nemet mondanak,és a WOWS klán chatbe való köszönést is viszonzatlanul hagyják.Úgy gondolom,jobb összetartással sikeresebb lehetne mindenki.A tapasztaltak tanítanak,a kezdők és haladók tanulnak,és így lehet ütőképes csapat!Egy szó mint száz,a chat használat nagyon gyenge,ezt orvosolni kellene,igaz a megoldást nem látom jelenleg.

A win stat alapján történő ki illetve csatlakozást a klánba,nem feltétlen látom reálisnak!Sajnos nagyon sok múlik az adott csatában résztvevő csapattagokon(túl sok).Hiába tolja bármelyikünk is keményen,ha a többiek szarban hagynak.(x hajó x irányba).

Más játékokban szerzett tapasztalat alapján,én azt látom,hogy nem a WOWS-ban kell a gyengébb játékosokat cserélgetni erősebbekre,hanem egy iskolát is indítani.Mire gondolok?

WOWS klán "leggyengébb" tagjának win-je mondjuk 50%
WOWS2 klán "legerősebb tagja 49%

Így 60 embert lehetne lefedni,s 30-al több embernek lenne lehetősége csapatban(normális magyar) játszani.

Nos persze nem tudom mennyire lenne ez megvalósítható,és nyílván azt a klánt is igazgatni kellene,de erre gondolom lenne jelentkező.

Amennyiben butaságokat beszéltem,úgy sorry,de én ebben látnám a megoldást! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35228 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Annak ellenére, hogy létezik a szakasztárs-kereső topik ennek a klánnak a célja inkább az emberek összehozása. Ez egy olyan játékban is elérhető névcsomag akiet megtalálva lehet kérdezgetni.
Az eltérő fentlét tekintetében tényleg igaz, hogy nagy a szórás, több taggal jobban lehetne lefedni az egyini igényeket, de sajna WG írja a szabályokat.
Most -magamból kiindulva- lévén Ranked season van sokan abban haladnának, amiben sajna a Division nem megengedett, így ők/mi sajna kiesünk valamelyest....

Nem a Win-rate alapú a csere, nem előre meghatározott, bár előre számolható valamelyest, de erről korábban írtam. Viszont ha van igény -egy-egy adat kivehető, viszont érdekes, hogy pont a winrate az ami alapján két csoportra osztanád a pakkot.

Két klán, dupla Doubloon. Ha valaki "ad pénzt" bele, vagy felajánljja, hogy egy "topikban egyesüljon" egy WOWS2 a WOWS mellé megoldható...

Viszont Training meccsek szervezhetőek, mivel már mod sem kell a trainingroom eléréséhez... TS-is van, megoldható...

Öszegezve:
Chat, próbálkozz, értsd jól: ha nem érzed jól magad, akkor a nyitottság végett kereshetsz másikat
Tanítás: megoldható, bár az egész kulcsa a ráérzés
WOWS2: Ha alakul rá keret megoldható

Végszó: A kommunikáció fontos!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35232 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Mivel más ts címet nem találtam(TS3: ruby.voic.in:8500) vagy épp nem tudok róla, hogy lenne másik.? felmentem, de sehol senki.
Két srác köszönt rán ts-n, ők nem voltak klánbéliek. Én voltam rossz ts-n, vagy ennyire nem szerettek feljönni?
Játékban fent voltunk most kb. hatan.
Én nem szeretek úgy szakaszban játszani, hogy nem tudok szót váltani a szakasztársammal, irogatni meg nem olyan marha jó csata közben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35241 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Azt hiszem, nem sikerült jól megfogalmaznom a gondolataimat.A chat-el nincs gondom.Telejesen jól érzem magam, mikor a klántagokkal nyomjuk a csatákat szakaszban.Annak a játéknak van "zamata".Kifejezetten nem szeretem ha nem értem mit beszélnek ilyen olyan nyelven.Igy legalabb együtt erősebbek vagyunk és tudunk egymásnak tanácsot segitséget adni.

Nem állt szándékomban okvetlenkedni, avagy elégedetlenséget sugallni, nem tenném, hisz örülök, hogy itt lehetek és lehetőségem vam játszani veletek.

Ami a WOWS2 ötletet illeti, természetesen tudom, hogy nem ingyenes és súlyos pénzekbe kerül, de ha valóban van egy 30 főt legalább számláló csapat aki támogatja ezt, akkor minden további nélkül megvalósítható.

Nem vagyok a WOWS szakavatott embere, s még talán 30%-ban sem ismerem áthatóan a játékot, de szervezésben, illetve klán, csapat megvalósításában nagyon szívesen segítek!

Köszönöm, megtisztelő figyelmed, s válaszod!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35242 Írta: AnFionn
AnFionn válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Én is örülnék, ha többen lennének TS-en. Nem kell annyira szemérmesnek lenni fiúk! :blush:

Szerintem egy működő TS közösség a legfontosabb. Ha az meglesz, lehet alapozni a többit, oktatás, tréning, második klán, század csaták más klánokkal, stb.

Bár a csapat fele úgyis a rangadó csatákban fog hajókázni egy pár hétig.
Amúgy pont ma az egyik ilyen rangadó csatában egy csapatba kerültem Lac klántárssal. Kár, hogy nem volt TS-ünk. Így is nyertünk, de sokkal hatékonyabbak lehettünk volna. Nagy előny, ha 7 játékosból 2 összedolgozik.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja AnFionn által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.