Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 1 hónapja #58073 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Örömködő

Rallyefan81 írta: Nem "köll" ide se ágyú , se torpedó, csak rammer zászló.... :whistle: :evil: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: Azért az ellen fejét megnéztem volna... :D
Jó, nem nagy sebzés, de na...
[/spoiler]

Hogy sikerült? Csak össze koccantatok, vagy nekilovaltad magad? Nekem még rombolóval sose sikerült életben maradnom ramolásnál, kerülöm is mint Ördög a tömjén. :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58077 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta: Nem "köll" ide se ágyú , se torpedó, csak rammer zászló.... :whistle: :evil: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: Azért az ellen fejét megnéztem volna... :D
Jó, nem nagy sebzés, de na...
[/spoiler]

Hogy sikerült? Csak össze koccantatok, vagy nekilovaltad magad? Nekem még rombolóval sose sikerült életben maradnom ramolásnál, kerülöm is mint Ördög a tömjén. :blush:


Donskoi rám jött, radarozott, bebújtam egy szikla mögé, Donskoit kiszedték. Nekem közben lejárt a Hydro, mert korábban megállt a foglalás , mint a Donskoi bejött volna foglalókörbe, ergo volt egy dd a közelemben.
De az kiment a körből én elfoglaltam.
Elindultam a szikla mögül , megjelent a szikla mögött a Yügumo. Torpedó cső még nem töltött be, szerintem neki sem , mert ő startolt rám. Csak nekem rajta van a rammer zászló..... :evil: :whistle:
Olyan 2500 hpm maradt. Azzal már óvatosabban nyomultam az ebben a csatában nem túl acélos álcám miatt, persze megint radaros hajóval találkoztam...
Asszem 500 hpm maradt... :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58086 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő
Amikor a fő közlekedési folyosókra eleresztett 43 csomós tengeri teknősök célba érnek. :)



A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58100 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Végre valami értelmesebb kör ezzel, valahogy nem tetszik, de jobb, mint jervis vagy z1 ezen a szinten, hála a 6.1-es álcának








végén ganguttal (okt.rev.) lelövettem magamat, mert csak én spotoltam fel, de szerencsére a torpedókat el tudtam küldeni, így a confederation achi is meglett
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Sith7, Mydgard, SgtBala, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58150 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Szegényt egy ideje hanyagoltam (még a Holdról is látszik :sick: )de azt hiszem ismét szolgálatba állítjuk :P


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mydgard, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58164 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Tegnap is jó kedvében volt az Oktya, de ma különösen kitett magáért :)






Mondjuk az a 20 repülőgép lelövése kicsit vicces. A CV Rework előtt szegény olyan veszélytelen volt a repcsikre... :lol:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.546 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.