Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hete #58675 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha ráérzel a bugira, a Fiji-t randomban is élvezni fogod. Nekem maradt a kikötőben. :)
Eddie véleményes. De Rankeden radarral jó volt annó. :blush:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58676 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pf, ezzel a hsienyanggal mi aj ó istent kéne csinálnom? Mert nem érzem sehogy se, kéne még 60k xp a chung muhoz, de néha szenvedés vele a játék, most is



Cossack ellen mi a jó istent csináljak? Vagy más dd ellen ami rendes torpedókkal rendelkezik? DWT-t nem érzem előnynek ezen az ágon lévőknél, vagyis ennél a nemzetnél. Főleg ez a hulladék 55 csomós piszok lassú torpedóknál, tudom, amcsiknál is ez van, bensonnal iis cska egy torpedó találatom volt ma, de azzal alapból másmilyen a játékélmény nekem, pedig hasonló a kettő alapja (hasonló hajóosztály, bensonon a +1 löveg azért nem kéne ennyi előnyt jelentenie)
és MIÉRT IS BUKNÁNK EL EZT, MIKOR KÉNE, HOGY BUKÓ LEGYEN








pf, jutlanddal 90k dmg-es bukó, a csapat csak úgy meghalt, én inkább mentem cv killért (lexington), az is wtf volt, felspotoltam, meg se mozdult, nem küldött repcsit, én meg egyesével elküldtem a torpedókat rá, oszt meghalt... utána 67k dmg-es win, de éppen, hogy nyertünk, 2DM bukó utána, 60k és 16k dmg-gyel... jó, elég mára ennyi, 50% winrate 6 meccsből nekem elég mára
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #58680 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
nwa 5000 Igazad volt te nyertél kb fél évvel hosszabb életet hogy nem szenvedtél az Exetrért 15mp töltés hát---- A többi nem rossz a kredit sztem jó lesz 1kör vesztes csata 10e sebzés 50e kr tisztán hiába a prémkamu csodákra képes Az Irianom sokkal jobb mint hajó és dolgozni se kellett érte kaptam konténerben
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58684 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Exeter töltésideje nem rossz, ha Furutakat is nézzük, mert neki van csak itt 203-as lövege cirkálókból még, ha emlékeim nem csalnak (és még az eredeti furutakaval játszódtam a 2,5 buffja előtt, utolsó pontosság buffot inkább félne tekintem). Én azt néztem, hogy elégé jól fordulnak a tornyai, de lehet nekem volt csak csalóka, torpedó tipikus kis tieres, 3db/oldal, 8km-es ami nem rossz azért, sebességet nem néztem, páncélját nem tudtam tesztelni, mert egy coop kört mentem, de a bot exetert szemből citadelláztam Ap-val, szóval tipikus CL armor....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58687 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
PA DD vonal mia a jó istenre van?! Eddig se a hatos, se a hetes és most a nyolcas se tetszik, fushunnak pocsék volt a toronyforgása, gajdah madjanak a 8km-es torpedói nem tetszettek, hsinenél is torpedókkal van az egyik bajom, 55 csomós amcsi torpedó? Mi ez a sebesség? Csigatempó? a célpont 3x körbefordul mielött célbatalálnának a torpedók, ha eltalálnák. Az ágyuk se tetszenek annyira, 4x1, ez édes kevés, 3.1seces töltésidő (vagy 3.3?) is szép és jó, de akkor is négy, ha előre vagy hátra nézek akkor meg csak 2, ez piszok kevés.











1. meccsen Iowa nemtom mit csinált ott hátul, össze vissza forgolódott mikor DoY 6k hp-val se bírt, belfast meg 600-zal tónt el egy füstfelhőben 2-3 perce. engemet lightning kiszedett, mert neki azért 6 lövedéke van, míg nekem négy és nem tölt sokkal lassabban, meg ha ne lövik ki az egyik torpedó vetőmet, TALÁN repül a DoY. Azért adtam reportot a bb-nek
2. meccs meg egyik oldalt feladta a csapat, másikat nem nyomta, röhej
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58688 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
3. meccs végre megnyert, de pf... hsien azon az oldalt, felspotolom, nem igazán lövik, de fordítva meg kapom az áldást salem, mogami felől. És ellennek elfogyj a pontja, vicc... (meg az is, hogy top1 lettem)






Bensonnal is... lassú torpedók, amcsiknak mániájuk ez, vagy csak WG-nek? Meg ellennek 2 radarosa van csak, MINDKETTŐ OTT AHOL ÉN VAGYOK, COME ON PLAYERS... ez csak egy dolog, másik ,hogy meccs végén kidob a szerver mikor rámennék a tirpitzre, KÉTSZER EGYMÁS UTÁN?! És persze, hogy meghaltam, HÁT KÖSZI (nettel semmi gond nem volt, betörléskor láttam a csapatok mozgását a minitérképen, első betöltés végén kidobott, majd utána betöltött, de minek...





zaonak adtam pontot, mert 2x megmentett (brit dd + worcester), Szinte 0 dmg, 160k spot, ezzel se tudom mi lenne az elsődleges, gunboatozni szép és jó lenne, ha nem lőne vissza 2-3 CA, BB, torpedókat nem érzem, hogy minek lennének, lassúak, ok, hogy 2x5, míg japánoknál 2x4 van általában, de a sebesség megöli ezeket, meg az az upgrade, hogy +5k dmg de +töltésidő? pls... (16k így se hangzik soknak nekem)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.550 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.