Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #58917 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
NA úgy látom szüneteltetni kell ezt a szart mert ez a meccsenként 2 CV már unalmas az GODMODE repülőkkel.
Mi az Isten történt hogy most mindenki ezekkel nyomul ész nélkül ??


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58930 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a franc, Seattle-lel menve egy lexington le tudott DOBNI 6 TORPEDÓT?! Aktív AA boost + AA szektor átrakással? wtf, édes... 2-3 perccel később egy izumora dobott le hármat, majd még hármat a mögötte lévő bismarckra csak utána tünt el a squadja, ofc, top volt xp-ben ellennél, a mi shoukakunk meg utolsó... (shoukakuval ugyanebben a helyzetben a közelébe se tudtam volna ezeknek menni, wtf)

Mai első meccsen meg ellen midway-e összeszed 6 killt? What?! Miénk meg conf.+high caliert 3 kill-lel, mindkettő top1 :dry:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58932 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Mi a franc, Seattle-lel menve egy lexington le tudott DOBNI 6 TORPEDÓT?! Aktív AA boost + AA szektor átrakással? wtf, édes... 2-3 perccel később egy izumora dobott le hármat, majd még hármat a mögötte lévő bismarckra csak utána tünt el a squadja, ofc, top volt xp-ben ellennél, a mi shoukakunk meg utolsó... (shoukakuval ugyanebben a helyzetben a közelébe se tudtam volna ezeknek menni, wtf)

Mai első meccsen meg ellen midway-e összeszed 6 killt? What?! Miénk meg conf.+high caliert 3 kill-lel, mindkettő top1 :dry:




Kéne még valami cv buff. :D
Valószínűleg nagyon jó cv player volt mindkettő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58934 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Meg ki volt a repcsik hpja maxolva :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58935 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
8.0 óta a kiadott javítások csak nerfet jelentettek a CV részére. A legutóbbi patch adott annyi könnyítést, hogy a az egymást lefedő légvédelmű hajók fókuszában nem 100%xhajó szám, hanem ezt csökkentették némileg. Az egyénileg védekező hajók AA védelméhez nem nyúltak hozzá.

A csatáról jó lenne egy visszajátszás esetleg.

Úgy gondolom, hogy idővel egyedül maradtak a hajók és azokat támadta a Midway. Az sem látszik a képen, mennyi repülő veszteség árán lett meg neki a 6 kill.

Azért ne feledjük el, hogy a MIdway ugyanúgy Top 10 hajó, mint a Montana, vagy más T10 hajó. Az lenne a furcsa, ha nem tudna sebzést osztani. Bár ahogy itt látom a fórumban, még a játékosok nagy része mindig erről álmodozik.

A Lexington nagyon erős CV azon a tierben. Valószinüleg nem 7-8 pontos kapitánnyal volt a csatában és a modulok is rendben fenn voltak.

A bombázó raja egyébként az erősebb. Csodálkozom is, hogy nem azt emlegetitek.

Amúgy majd lassan le kellene ám szokni, hogy így a CV-k meg úgy a CV-k témakörről.

Egyrészt nem fognak kikerülni a játékból. Másrészt láthatólag így maradnak, ahogyan vannak. Harmadrészt meg aki ennél a hajóosztálynál maradt, lassan kitanulja a taktikákat és a rajok irányítása olyan készség szinten megy nekik, mint ahogy ti irányítjátok a kedvenc csathajótokat, vagy más hajóosztályt.
Olyan technika finomságokat lehet betanulni a rajokkal is, amire a többi játékos nem is gondol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58937 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha kell :)

Melléklet:

Fájlnév: 20190407_1...wsreplay
Fájlméret:3,403 KB


Én és Zao elégé 0 hp-n voltunk, az 2 kill, maradék 4 kill passz, akkor láttam, hogy krakenje van, mikor kiszedett
Nekem az a zavaró a cv-knél, hogy ha azonos tierű, akkor néha nem érzem, hogy tudnék védekezni ellene, mint egy dd, ca/cl, bb esetén. Gondolom sokaknak ez a gondja elsődlegesen, mert szép gondolat, hogy álljunk össze, de tudjuk jól, hogy a random milyen, meg itt is, meccs végén vagyunk, max a cv mellé mehettem volna, de így is tudta támadni a cv-t egyszer mielőtt elpárolgott volna az osztaga (a a miénk is detto ugyanez történt, ahogy cv-knél szokás, azonos tierű cv-k meg tudják a másik ölni egyáltalán? Vagy hakuryuusan "messziről" ledobva a torpedókat? Habár ez is repcsiveszteséget okoz, ha nem számol jól az ember)
Seattlelel csak az zavart, hogy usn cl hajóval voltam és úgy alig ment le a hp-juk szemmel láthatólag, 2 v 3 torpedó eltalált asszem az első hullámából, a másodikból egy pixelnyivel ugyan, de kikerültem, majd szemből az iowa megtalált 13km-ről, ami nem egészséges, ofc, nyertünk és volt 20k dmg-em...

tudom, hogy nem lehet kivenni őket, artykat se vették ki wotból, csak ott is limitálni kéne a számukat, a kettő ténylegesen sok, és nincs tiltva, ahogy olvastam a 3 cv/oldal is engedélyezve van most is speciális esetben (vagy ez kivették már? pár napja olvastam dev blogon), meg a cv-knek max +-1mm kellene, shoukakum, rangerem és a t6-os brit van, +2-ben kb semmit se lehet csinálni (wotos hasonlattal érve, ez talán FV4005 probléma itt? Jó, artyt mondjuk/hasonlítjuk, mert hasonlóan a map másik felén vannak ténylegesen, de az FV is jó gond ott, de olvastam, hogy valamit nerfelnek róla, de a sebzés ugyanúgy megmarad neki... (olvastam mit nerfelnek rajta))
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.