Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 9 hónapja #60222 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Foxtrot írta:
Jaj már, ne butáskodj.
Szerintem qrva jó kép. :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Ezt a képet már évek óta használom minden hol.
Ne gondolj már mögé, inkább nevess rajta :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
A másik.
Amit nagyfater írt szerintem ott van! Van alapja és egész jól összefoglalta.
A lényeget szűrd ki és kész. Én értem, hogy mit akart közölni.

És tényleg, hagyjuk már itt abba (ez egy jó együttes volt) :P :P


Azért állásinterjúra ne ilyen pólóba menj. ;)


A fiam aszondja.
Miért is ne, tök jó póló lenne. :cheer:
Azé tényleg gáz lenne elmenni állásinterjúra benne. Bár ki tudja …. :P :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60223 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta:
Lehet itt vitázni, véleményt ütköztetni, esetleg szidni is a másika megfelelő hangnemben de tiszteletben tartva bárkinek is a felmenőit.


Ember! Ezt elolvasni ebben a melegben igen izzasztó volt.
Noooormális vagy? :P :P :P :P

A másik.
Ne erőltessük már ezt a Bigel témát. Úgyse fog írni és ahogy nézem behúzta a farkát rendesen :P :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60226 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Foxtrot írta:

llw99 írta:
Lehet itt vitázni, véleményt ütköztetni, esetleg szidni is a másika megfelelő hangnemben de tiszteletben tartva bárkinek is a felmenőit.


Ember! Ezt elolvasni ebben a melegben igen izzasztó volt.
Noooormális vagy? :P :P :P :P

A másik.
Ne erőltessük már ezt a Bigel témát. Úgyse fog írni és ahogy nézem behúzta a farkát rendesen :P :P :P :P


Konteo on:

Vagy Te vagy BigeL..... :whistle: :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60234 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Sziasztok, elnézést, hogy belecsatlakozom ebbe a hosszabb "véleménycsatába".
Én is TFK-s vagyok, de nem mindenbe értek egyet a klántársaim írásaival, illetve van amiben BigeL véleményével is tudok azonosulni.

BigeL: De...engem is érdekelne az válasz levél ahol elvileg irják ezt a valakiket előnyben részesítenek...
Illetve az is érdekes, hogy irtad ezt a 38% azután már 49%-lettél. Ezt nem úgy érted, hogy pár nap összesítése 38% győzelmi arányt adott, utána viszont 49%-lett a következő X pár nap győzelmi aránya.
Mert 1000 csata körüli értékeknél ilyen komoly összesített, tehát nem kisebb idő intevallumos győzelmi arány javítás már érdekes kategória.
Továbbá én is azt vallom,hogy a győzelmi arány (WR) nem minden. Én az elejétől kezdve játszom ezzel a játékkal, amikortól nyílté, bárkinek elérhetővé vált, nem tartom magam jó játékosnak, csak 50,9% a WR-em, de....volt a klánunkban egy játékos, aki már nincs és nem azért mert ki lett téve, neki kb 2%-al rosszabb volt a WR je, kb 48,xx%, tehát én jobb vagyok nála...ugye? Mivel egy párszor játszottam vele, és láttam hogy játszik és vállalom a véleményem, hogy jobb játékos nálam, rosszabb WR-el...

Illetve Novver véleményével is vitatkoznék.
"Aki nem tud 50% feletti winratet produkálni, annak fundamentális problémái vannak a játékkal és valóban nem tud rendesen játszani. Na nem feltétlenül a komplett játékkal, max csak pár hajóval. Meg kéne nézned hogy melyik hajóiddal van 50% feletti winrate, és azokat erőltetni. Nem való minden típus mindenkinek.Nekem a cruiserek a leggyengébb hajóim. Egyszerűen nem érzem őket, és nem is erőltetem."
Megnéztem a statjaidat a WOWS Stat-on: a GK 48,48%-on állsz, tehát 50 alatt lehet nem vagy jó vele? Játszottuk együtt nem egyszer, te GK-val voltál nem egyszer és szerintem meg kifejezetten jól játszol GK-val. Írtad a cirkálókat. Megnéztem tier 5-ig végig a cirkálóidat, 50% felett vagy minddel sőt nem eggyel vagy 60-70% felett. Százalékok alapján tudsz játszani cirkálókkal, max nem szereted őket. :)

Nagyfater: azt, hogy kinek mi a véleménye, az egy dolog, de,hogy az egész TFK-t leminősíted, mert ki lettél rakva a klánból az az egész klán és magam nevében is kikérem magamnak. Szete csinálta meg ezt a klánt, első körben: nincs WR, sebzés,stb stb kritérium, kivéve 1: tudjon köszönni a klántag a többi klántársnak. Később módosult ez, hogy aki 100 napig nem lép be és nem jelzi a vezetőségnek, de a klánon belül igazából bárkinek aki tovább adja a vezetőségnek ezt az információt, az ki lesz rakva. Viszont ezt aki megteheti, mármint a klántagság megszüntetését, az a klán létrehozója név szerint Szete bátyó. De Szete bátyó több csatornán szokta jelezni a delikvens felé akit ez fenyeget, nemcsak a 100 napnál, hanem korábban, hogy figyeljen erre, vagy szóljon ha túllépi bármilyen okból, akkor akceptálva lesz ezen határtúllépés. És még csak annyi, hogy Szete bátyó kifejezetten elfogadó és birkatürelmű ember amennyire ismerem, egy valamit nem szeret a tiszteletlenséget. Továbbá még valami lett bevezetve a klánban, hogy kláncsaták időszakában,ha kell valaki a kláncsatába, mert mondjuk nincs meg a csapat, belép a játékba de nem reagál a felkérésre, akkor esélyes a kiesésre a klánból. A szánk arra is való, hogy kommunikáljunk, nem kötelező kláncsatázni, de köszönni illetve reagálni a felkérésre szerintem alap emberi elvárás. "Nem szeretek kláncsatázni, utálom llw99-et (engem)" lehet ezt írni,de reagáljon ha már bent van a játékban. Illetve ha nincs a gépnél egyszerű kiírni, hogy afk...
Szóval ezen lehet el kellene gondolkodnod Nagyfater és nem leszólni a TFK klánt.

Foxtrot: hidd el ezen a fórumon még mindíg 100x értelmesebb a modor, a viták keménysége, mint sok más bármilyen fórumon, de lehet, hogy most "elszállt" a vitánál egy két fórumozó hozzászólása.
Ennek ellenére vállalom hogy ezen a fórumon (wows.hu) sokkal segítőkészebb, normálisabb a hozzászólók nagyon nagy része illetve emberibb hangnemű a vita is, amikor még ha valaki kicsit keményebb is volt. Ezt kifejezetten szeretem a wows.hu-n.
Ja és tényleg q..a meleg van :)

Lehet itt vitázni, véleményt ütköztetni, esetleg szidni is a másika megfelelő hangnemben de tiszteletben tartva bárkinek is a felmenőit.

Elnézést a hosszú szösszenetért, remélem senki felé nem voltam tiszteletlen, vagy bántó, csak kikívánkozott belőlem is pár gondolat erre a kis vitára.
"Jó szelet mindenkinek" :)




Az hogy a GK-val iszonyat jó meccseket megyek, de a sok agyhalott cancer potato miatt kikapunk az egy dolog, de azt a hajót érzem. :D A cirkálókkal teljesen average joe köröket megyek, vagy még esetleg szar is vagyok mert kilőnek korán, de azokat a meccseket általában fekete mágia módjára hozza a csapatom, egyszerűen nem értem.

A winrate önmagában semmit nem jelent, kell hozzá a többi statisztika, de azért sok mindent elmond.
A winrate önmagában akkor lenne mérvadó, hogy ha 1v1 játék lenne. Így 14 másik potenciális agyrákoson múlik a meccsed és ezáltal a nyerési mutatód. Erre is írtam hogy van mikor akármennyire is beledöglesz, és hozol 300k dmg-t, a csapat seggbek.r és semmit nem tehetsz ellene, mert mennek, és beledöglenek a semmibe, elkiteolnak a map szélére és hasztalanok, esetleg szarrá torpedóznak a baráti DD-k.

Autóbalesetem volt tavaly és 3 hónapig nem néztem rá a WG játékaira, aztán mégsem raktak ki.
Viszont őszintén, mit vársz Nagyfater? Egy játékban ahol a klánoknak van egy megszabott maximális létszáma, nyilván cserélni fogják az embereket aktivitáshoz mérten. Én sem várom el hogy ha esetleg fél évig nem lépek be, tartsák fenn a helyemet. Helyettem szedjenek össze egy másik jobb játékost, aki hozzátesz a klánhoz, és gyűjti az olajat nekik. Ez teljesen normális és természetes.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60235 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok mivel többször meg lettem szólítva kénytelen vagyok reagálni.Kedves T.F.K nem igazán értem hogy mivel gázoltam bele az érzelmeitekbe.Én csak annyit írtam hogy nem kel foglalkozni a T.F.K nevében szóló játékosok véleményével,akik nyilvánosan hülyéztek le egy játékost akit nem is ismernek.Pusztán azzal az indokkal hogy nem olyan ügyes mint állítólag ők.
Ezek ellenére itt és most nyilvánosan elnézést kérek a T.F.K klántól.( nincs róla fotó de most ép hamut szórok a fejemre vezeklés címszóval.)

2:A klánból kitételemmel kapcsolatban amit leírtam mind igaz.Nem várom el ha nem játszok fent tartsanak egy helyet nekem.Harag sértődés sincs bennem,egyszerűen csak rossz érzés volt hogy szó nélkül ki lettem téve( ami lehet hogy nem így történt,nem ismerem a játék mehanikáját az is lehet hogy volt figyelmeztetés,csak nálam nem jelent meg.)

Az hogy nem jeleztem a klán felé hogy nem leszek jó ideig az én hibám,de okom volt rá.Az útról vitt el a mentő 8 hónapig kórházban voltam közben két szívműtét 6 hónap intenzív osztályon elnézést hogy nem jeleztem távolétem okát.



HAJRÁ vin 10 % os játékosok ugyan annyi jogotok van játszani mint az úgynevezett elitnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60236 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyfater:
Akkor nálad a 100 napos szabályunk miatt lettél kirakva. Amit irtál most, hogy mi volt az indoka, akkor ez egy nagyon szerencsétlen helyzet, sajnálom ami veled történt a baleseted és a kórházi kezelésedet.
Remélem helyre jött az egészséged.
Azt viszont írhattad volna amikor úgymond visszatértél a játékba, bármelyik TFK-nak, hogy mi történt, miért nem voltál. De az ne essen már jól nekünk, hogy az egész TFK klánt leszarozod, kritizálod a játéktudásunkat,stb stb,stb.
Mondjuk ez a mondat is elég érdekes: "HAJRÁ vin 10 % os játékosok ugyan annyi jogotok van játszani mint az úgynevezett elitnek." Nem tudom kinek, minek célzod?
Na mindegy... egyébként meg akkor,hogy ki lettél rakva a TFK-ból, az jól jött neked, hisz csak béna, véleményre sem méltó emberek klánjának tartod...még egyszer köszönjük a klán nevében a véleményedet...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Novver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.