Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44472 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: "Az RNG-ről meg annyit hogy ilyen nyilvánvaló legális csalás más játékban érdekes módon nincs. Aminek az az oka, hogy a programozás terén a véletlen mint olyan nem létezik. Ellenben ez a rendszer simán lehetőséget ad az esélyekkel való trükközésre."


Nincs?Haver,akkor te nem játszottál soha a WOT-tal.....Na, ahhoz képest a wows,Kis Mihály.. B) :silly:
Az RNG,tudtommal egy matematikai egyenletekkel leírható fogalom és amúgy pont a véletlen szám generálás a feladata ezen algoritmusnak....pl.dobókocka szimlulátor.
lehet ez nem volt nagyon pontos megfogalmazás
RPG-ben jobban otthon vagyok mint RNG-ben.. :whistle:


a wows minden szempontból kezdi átvenni a wot modelljét. Úgy mint teszem azt ugyanazt a hajót ugyanott én folyamatosan overpenelem én viszont egymás után kapom a citadellákat. Holott régebben ilyen azért nem volt. Az rng pedig tényleg matematikailag leírható. Viszont azt ne felejtsd el, hogy végső soron ugyanúgy csak egy algoritmus ami az ismert adatok szerint hoz ki eredményt. A bemenet pedig egy ilyen rendszerben kismillió dologból áll össze. És ha mind befolyásolja a végeredményt, akkor mégis vajon mibe kerül még pár extra elemet hozzáadni?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja killer_1997 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44474 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Rallye: a rajzfilmben nem szakad el egyszer csak az a láncz?
Félre ne érts: engem nem zavar... lehet poénkodni, persze, Killeren, csak éppen minek?
Engedjétek el a témát, kérlek! Az embert is... van, akire érvekkel, érveléssel, példákkal, bizonyítékokkal lehet hatni... én kérek elnézést azért, hogy itt és most nem lehet! :(


És hol vannak azok a bizonyos észérvek? B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44476 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: És hol vannak azok a bizonyos észérvek? B)


Sajnálom... egy idő után, veled kapcsolatban, lemondtam róluk... Én kérek elnézést!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44477 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta:

Mcarthur73 írta: "Az RNG-ről meg annyit hogy ilyen nyilvánvaló legális csalás más játékban érdekes módon nincs. Aminek az az oka, hogy a programozás terén a véletlen mint olyan nem létezik. Ellenben ez a rendszer simán lehetőséget ad az esélyekkel való trükközésre."


Nincs?Haver,akkor te nem játszottál soha a WOT-tal.....Na, ahhoz képest a wows,Kis Mihály.. B) :silly:
Az RNG,tudtommal egy matematikai egyenletekkel leírható fogalom és amúgy pont a véletlen szám generálás a feladata ezen algoritmusnak....pl.dobókocka szimlulátor.
lehet ez nem volt nagyon pontos megfogalmazás
RPG-ben jobban otthon vagyok mint RNG-ben.. :whistle:


a wows minden szempontból kezdi átvenni a wot modelljét. Úgy mint teszem azt ugyanazt a hajót ugyanott én folyamatosan overpenelem én viszont egymás után kapom a citadellákat. Holott régebben ilyen azért nem volt. Az rng pedig tényleg matematikailag leírható. Viszont azt ne felejtsd el, hogy végső soron ugyanúgy csak egy algoritmus ami az ismert adatok szerint hoz ki eredményt. A bemenet pedig egy ilyen rendszerben kismillió dologból áll össze. És ha mind befolyásolja a végeredményt, akkor mégis vajon mibe kerül még pár extra elemet hozzáadni?



Régebben?kis tierben,gyakorlatlan játékosok közt?
Amennyire én tudom,a wg algoritmusai(most rohadtul leegyszerűsítettem..)nemzetközi szerzői jogok által védettek..soha!nem fogjuk megtudni ,milyen és mennyi paramétert vesz alapul..vagy vesz-e egyáltalán, vagy csak a nevedet nézi. :evil:
Tehát egy régi Tibeti mondás szerint: "az embernek 2 dolgon felesleges mérgelődnie: amin tud változtatni,azon miért mérgelődne,és amin nem tud,azon meg fölösleges mérgelődnie."
Az RNg,az az RNG ! OMmmmmm!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44479 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az RNG egy hihetetlen nagy szopatás. És ami azt illeti szerintem tényleg csak nevet néz. Mellesleg nem kis tierről, hanem a 6-7-es tierről írtam ezt, hogy konkrét legyek..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44480 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pihenj inkább néhány napot, kérlek! Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.