Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #49300 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdvözlöm azt aki kitalálta, hogy a Leningrád romboló messziről torpedóerdőt lő, sebesen úgy, hogy még egy repülőnek sincs esélye kikerülni! :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49302 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétvége... Lionnal vagyok csapat fele 5 perccel a kezdés után már halott. Az ellen DD-je foglalja az egyik pontot. KIfordulok mert 25% hp-n vagyok és mivel spotolni nem tudom nem akarom hogy kitorpedózzon. Erre a térkép szélénél a sziget mögött kempelő full hp-s kutuzov reportol, meg irogatja a csetbe hogy mindenki reportoljon mert nem megyek be foglalni. Nem zavar mert a reportok csak arra jók hogy jobban érezze magát tőle az ember hogy reportolhat valakit amúgy semmi értelme, (kivéve talán a csetbeli szóhasználatért mert néha azért kapnak chatbannt emberek, de azt is inkább a rendszer szűri, a többinek semmi következménye nem lesz akármennyit is kapsz belőlük) de hogy milyen agynélküli emberek vannak az már dühitő néha.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49304 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak azt nem tudom mit csináljak még hogy győzzünk ? Ja majd mikor 30K damage lesz mert mindenkiről lepattanok meg overpenelem akkor nyerünk. Essex -el utolsó a csávókám, első 2 percben süllyedt. Fogyatékos banda.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49324 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem egy bajom van csak ezzel a játékkal. Az, hogy miért nem lehet maximalizálni az oldalankénti DD-k számát mondjuk 3-3-ban az 5-5 helyett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49331 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
5:5 nem a max, voltam már 9:8-ban is BB-vel... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49332 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na, tegnap dicsértem a Bismarckot! Azon kívül, hogy fantasztikus hajó, egész nap csak menekültem vele. Ilyen meccsek voltak ma:





Ja, be van kapcsolva a doy küldiknél a lőj ki 10 bb-t. Szerintetek ma mennyit lőttem ki? Illetve, egyáltalán sikerült egy hajót is megsemmisítenem? :blush: :blink: :whistle:

Óóóóóó....LOL


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.450 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.